سونی چند روز پیش اعلام کرد که با راه اندازی بخشی جدید به شکل جدی به حوزه ساخت فیلم و سریال از روی بازی وارد شده است. حتی مشخص شد که فیلم Just Cause و Twisted Metal هم در ساخت هستند. حالا مشخص شد ساخت فیلم آنچارتد هم در مراحل پیشرفته‌ای قرار دارد. چند ماه پیش مشخص شده بود که «تام هالند» هنرپیشه «مرد عنکبوتی» به عنوان هنرپیشه شخصیت «نیتن دریک» انتخاب شده است. البته سونی اعلام نکرد که منظور از مراحل پیشرفته چیست. قبلا اعلام شده بود که روند ساخت فیلم ادامه دارد و حتی اطلاعاتی هم از آن منتشر خواهد شد.

ساخت فیلم آنچارتد

درباره فیلم آنچارتد چیز زیادی نمی‌دانیم؛ اما مشخص شده که ماجراهای آن قبل از بازی Uncharted: Golden Abyss خواهد بود و در آن نیتن دریک جوان را مشاهده خواهیم کرد. به همین دلیل تام هالند به‌عنوان هنرپیشه این قهرمان بازی‌های ویدیویی انتخاب شده است. سونی اعلام کرده که کارگردان این فیلم «دن ترچنبرگ» خواهد بود که قبلا فیلم «شماره ۱۰ خیابان کلاورفیلد» را ساخته بود. چند ماه پیش گزارش شده بود که افرادی مانند «کریس همسورث»، «متیو مک‌کانهی»، «کریس پاین» و «وودی هارلسون» به عنوان نامزدهای بازی در نقش «سالیوان» در نظر گرفته شده‌اند. هنوز نمی‌دانیم که کار فیلم‌برداری فیلم آنچارتد از چه زمانی شروع می‌شود. سونی هنوز اطلاعاتی درباره روند ساخت فیلم منتشر نکرده است و تنها گفته که فیلم در مرحله پیشرفته‌ای قرار دارد. احتمال دارد که روند ساخت فیلم در سال ۲۰۱۹ شروع شود.


منبع: ComicBook

علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید