شرکت اپل می‌خواهد محتوای اختصاصی خود را برای سرویس «اپل تی وی پلاس» داشته باشد و به همین دلیل به فکر ساخت سریال‌ها مختلف افتاده است. امروز گفته شده که سریال اپل قسمتی ۱۵ میلیون دلار هزینه داشته است. این سریال که See نام دارد، یکی از گران‌ترین پروژه‌های اپل خواهد بود. سایت The Wall Street Journal گزارش داده که این سریال اپل قسمتی ۱۵ میلیون دلار خرج داشته است.

شاید این گران‌ترین سریال تاریخ باشد. مخصوصا که احتمالا هزینه نهایی آن با فیلم‌های بزرگ هالییود برابری خواهد کرد. هنوز نمی‌دانیم که اپل چقدر روی تولید محتوای اختصاصی برای اپل تی وی پلاس هزینه کرده است.

سریال اپل

سریال See در دنیایی پسا‌آخرالزمانی روی سیاره زمین اتفاق می‌افتد. ویروسی در دنیا پخش شده و میلیارد‌ها انسان‌ را کشته است. حتی کسانی که جان سالم به دربرده‌اند هم بینایی خود را از دست داده‌اند. در این سریال «جیسون موموآ» که قبلا در فیلم «آکوا من» و سریال «بازی تاج‌وتخت» بازی کرده بود، حضور دارد. گفته شده سریال اپل بسیار حماسی خواهد بود و کیفیت بالایی هم خواهد داشت. بااین‌حال باید منتظر خبرهای بیشتر درباره این سریال بمانیم.

اپل هنوز اعلام نکرده که سرویس اپل تی وی پلاس در چه تاریخی منتشر می‌شود. این شرکت تنها به این موضوع اشاره کرد که در پاییز سال ۲۰۱۹ مردم می‌توانند از این سرویس جدید استفاده کنند.


منبع: WSJ

علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید