اگر یک گیمر دهه شصتی باشید، حتما و بدون شک، بازی «فلز درهم‌تنیده» (Twisted Metal) را به یاد دارید. این بازی که در آن زمان در گیم‌نت‌ها به اسم «ماشین جنگی» معروف بود، یکی از معروف‌ترین بازی‌های نسل اول پلی‌استیشن محسوب می‌شد؛ البته آخرین شماره از این بازی به چند سال قبل و زمان پلی‌استیشن ۳ برمی‌گردد و سونی دیگر شماره جدید این بازی را منتشر نکرد. حالا سونی اعلام کرده است که سریال Twisted Metal در دست ساخت است.

سریال Twisted Metal

در جلسه مربوط به سرمایه‌گذاران، مدیرعامل سونی پیکچرز اعلام کرد:

ما به‌تازگی تصمیم به ساخت یک سریال تلویزیونی گرفتیم. این سریال بر مبنای یک بازی پلی‌استیشن به نام Twisted Metal ساخته می‌شود. ما این بازی را سال‌ها قبل ساخته بودیم و حالا می‌خواهیم سریالی را درباره آن تهیه کنیم.

سریال Twisted Metal

متاسفانه هیچ اطلاعات دیگری در مورد سریال Twisted Metal بیان نشد. هنوز مشخص نیست که چه کسی آن را کارگردانی می‌کند، چه کسی مسئولیت نویسندگی‌اش را بر عهده دارد و چه بازیگرانی در آن بازی خواهند کرد. از همه مهم‌تر، مشخص نیست که چه تاریخی پخش خواهد شد. با توجه به این‌که احتمالا در این فیلم، صحنه‌های زیادی در مورد مبارزه خودروها وجود دارد، می‌توانیم آن را چیزی مشابه فیلم Death Race بدانیم. بد نیست بدانید که آخرین نسخه این بازی در سال ۲۰۱۲ منتشر شد و در آن زمان هم قرار بود فیلمی را بر مبنای آن بسازند که هیچ‌وقت چنین فیلمی تهیه نشد.


منبع: Ubergizmo

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید