یکی از استودیوهای تازه تاسیس مایکروسافت، The Initiative نام دارد. استودیویی که افراد بزرگی در آن کار می‌کنند. به‌تازگی «روبرت رایان» طراح Uncharted 4 و The Last of Us 2 به این استودیو پیوسته و به‌عنوان طراح ارشد سیستم‌ها روی یک بازی معرفی نشده کار می‌کند.

رایان از سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۷ در استودیوی «ناتی داگ» کار می‌کرد. او طراحی بازی Uncharted 4 ،Uncharted 3 ،The Last of Us و The Last of Us 2 بوده است. رایان مدتی در استودیوی EA Motive حضور داشت و حالا به مایکروسافت و استودیوی The Initiative پیوسته است.

طراح Uncharted 4

از افرادی که در این استودیو فعالیت می‌کنند می‌توان به «برایان وستگراد» از بازی God of War، «ویلیام آرچبل» از استودیوی 343Industries، «دنیل نیوبرگر» از بازی Rise of the Tomb Raider و «تام شپارد» و «کریستین کانتامسا» از استودیوی «راک‌استار» اشاره کرد. با توجه به اطلاعات قبلی، این استودیو در حال حاضر با اعضای کمی فعالیت می‌کند. قبلا گفته شده بود که آن‌ها روی بازی‌ای کار می‌کنند که استانداردهای جدیدی به صنعت بازی‌های ویدیویی اضافه خواهد کرد.

مایکروسافت سال گذشته هفت استودیوی جدید خرید تا بتوانند برای پلتفرم ایکس‌باکس بازی تولید کنند. هنوز درباره پروژه جدید این استودیوها چیزی نمی‌دانیم. شاید در E3 2019 خبرهای بیشتری درباره آن‌ها منتشر شود.


منبع: Game Spot

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید