درحالی‌که هنوز زمان زیادی تا عرضه بازی Gears 5 باقی‌مانده است، تصویر روی جلد این بازی لو رفته است. در تصویر روی جلد Gears 5 شخصیت‌های اصلی بازی مشاهده می‌شوند. این تصویر در سازمان رده‌بندی سنی بازی‌های کشور تایوان منتشر شده است.

در طرح روی جلد Gears 5 ملکه لوکاست‌ها را هم مشاهده می‌کنید. او در اتفاقات بازی Gears of War 3 کشته شد؛ اما به نظر می‌رسد که در این قسمت حضور دارد. در انتهای بازی Gears 4 مشخص شد که ممکن است ارتباطی میان شخصیت «کیت» و ملکه لوکاست‌ها وجود داشته باشد. در حال حاضر تنها یک تریلر از Gears 5 منتشر شده است که در آن کیت به دنبال کشف حقیقت، دست به ماجراجویی جدیدی می‌زند.

در اطلاعات لورفته از این بازی به تاریخ انتشار آن اشاره نشده است. با این حال گفته شده که Gears 5 در اواخر شهریورماه راهی بازار می‌شود. مایکروسافت قبلا اعلام کرده بود که این بازی اواخر سال ۲۰۱۹ راهی بازار می‌شود و بعید نیست که شهریورماه زمان عرضه آن باشد. به هر حال همه چیز درباره تاریخ انتشار Gears 5 در نمایشگاه E3 2019 که یک ماه دیگر برگزار می‌شود، مشخص خواهد شد. این بازی برای ایکس‌باکس وان و کامپیوترهای شخصی منتشر می‌شود.


منبع: VG247

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید