کمپانی مارول در نمایشگاه «کامیک-کان بین‌المللی سن دیگو» از فاز چهارم فیلم‌های خود رونمایی کرد. فاز چهارم فیلم های مارول شامل ۱۰ پروژه می‌شود که یکسری از آن‌ها راهی سینما می‌شوند و یکسری از آن‌ها روی سرویس دیزنی پلاس پخش خواهند شد. «کوین فایگی» رییس استودیوهای مارول اطلاعات زیادی از فصل چهارم فیلم های مارول منتشر کرد.

فاز چهارم فیلم های مارول ثور

فاز چهارم فیلم های مارول شامل ۱۰ پروژه مختلف می‌شود که از الان تا سال ۲۰۲۱ ادامه پیدا می‌کنند. نیمی از این پروژه‌ها هم روی سرویس دیزنی پلاس منتشر می‌شوند. در بین پروژه‌های جدید مارول فیلم‌هایی مانند «اترنالز» و «ثور» جلب‌توجه می‌کنند. در کنار فیلم‌های چند سریال هم ساخته می‌شود. یکی از آن‌ها «وانداویژن» نام دارد. سریالی که در آن «الیزابت اولسن» و «پل بتانی» نقش شخصیت‌های «اسکارلت ویچ» و «ویژن» را بازی می‌کنند. همچنین سریال «لوکی» هم قرار است ساخته شود. سریال لوکی دقیقا مربوط به جایی می‌شود که در فیلم انتقام جویان آخر بازی مشاهده کردیم لوکی فرار می‌کند. یکی دیگر از سریال‌های مارول هم «چه می‌شد اگر» نام دارد. این سریال انیمیشنی از زاویه‌ای دیگر دنیای فیلم‌های مارول را به نمایش درمی‌آورد که در نوع خود بسیار جالب است. فیلم‌های «فالکون و سرباز زمستان» هم به اتفاقات بعد از فیلم «انتقام جویان: آخر بازی» اشاره می‌کنند.

فاز چهارم فیلم های مارول ثور لوکی

فاز چهارم فیلم های مارول شامل فیلم‌هایی مانند «اترنالز»، «دکتر استرنج»، «شنگ-چی» و «ثور: عشق و آذرخش» می‌شود. در فیلم ثور «ناتالی پورتمن» بازی می‌کند و گفته شده نقش خدای آذرخش را او ایفا می‌کند. فیلم «عنکبوت سیاه» هم در حال ساخت است. این فیلم یک پیش‌درآمد برای شخصیت «عنکبوت سیاه» است. فاز سوم فیلم‌های مارول سه سال طول کشید و در آن ۱۱ فیلم به نمایش درآمد. حالا در فاز چهارم فیلم های مارول شاهد ساخت پنج فیلم و پنج سریال هستیم که تمام آن‌ها تا سال ۲۰۲۱ پخش می‌شوند. در این میان مشخص شد که فیلم «تیغه» هم با بازی «ماهرشالا علی» ساخته می‌شود.


منبع: Wired

علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید