شرکت دیزنی اعلام کرد که مجموعه فیلم‌های مارول در قالب MCU باز هم ادامه خواهند داشت. دیزنی اعلام کرد فاز چهارم فیلم های مارول از سال آینده شروع می‌شوند. فیلم «انتقام جویان: آخر بازی» و «مرد عنکبوتی: دور از خانه» آخرین فیلم‌ها از فاز سوم فیلم‌‌های مارول هستند.

هنوز مشخص نیست فاز چهارم فیلم های مارول با چه موضوعی ساخته می‌شوند و چه قهرمان‌هایی را هدف قرار می‌دهند. دیزنی به تاریخ اکران این فیلم‌ها هم اشاره کرده است؛ اولین فیلم از فاز چهارم قرار است در سال ۲۰۲۰ میلادی اکران شود. فاز چهارم تا سال ۲۰۲۲ میلادی ادامه خواهد داشت.

با توجه به گفته‌های دیزنی فاز چهارم فیلم های مارول در تاریخ ۱۲ اردیبهشت‌ماه سال ۹۹، ۱۶ آبان‌ماه سال ۹۹، ۲۴ بهمن‌ماه سال ۹۹، ۱۷ اردیبهشت‌ماه سال ۱۴۰۰، ۱۴ آبان‌ماه سال ۱۴۰۰، ۳۰ بهمن‌ماه سال ۱۴۰۰، ۱۷ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱، ۷ مردادماه سال ۱۴۰۱ اکران می‌شوند.

فاز چهارم فیلم های مارول

باید به این موضوع اشاره کنیم که فیلم‌هایی که سونی از مرد عنکبوتی می‌سازد، در این لیست جایی ندارند و تاریخ‌های گفته‌شده تنها برای پروژه‌های مارول و دیزنی است. تایید شده که در فاز چهارم فیلم های مارول از شخصیت «بلک ویدو» فیلم ساخته می‌شود. این فیلم در اوایل سال ۲۰۲۰ اکران خواهد شد. فیلم «بلک پنتر 2» هم برای اکران در سال ۲۰۲۱ یا ۲۰۲۲ در نظر گرفته شده است.

فیلم «دکتر استرنج 2» و «نگهبانان کهکشان 3» هم ساخته خواهند شد. تا این لحظه می‌دانیم ۶ فیلم از ۸ فیلم فاز چهار فیلم های مارول درباره چه موضوعی است؛ اما درباره دو فیلم چیزی نمی‌دانیم.


منبع: GameSpot

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید