فروش بازی های Borderlands به واسطه معرفی ‌Borderlands 3 به رکورد جدیدی رسید. با توجه به آمار منتشر شده از طرف شرکت Take-Two، فروش بازی های Borderlands از ۴۳ میلیون نسخه گذشته است. حتی مشخص شد که فروش Borderlands 2 به تنهایی ۲۰ میلیون نسخه بوده است. از همه جالب‌تر اینجاست که همچنان ماهانه یک میلیون نفر بازیکن منحصر به فرد دارد. بازی Borderlands 2 در سال ۲۰۱۲ راهی بازار شده بود.

فروش بازی های ‌Borderlands در حالی به این رکورد رسیده است که سایر قسمت‌ها هم ۲۳ میلیون نسخه فروش داشته‌اند. این ۲۳ میلیون نسخه شامل فروش بازی‌های Borderlands 1 ،Borderlands: The Pre-Sequel و Borderlands: Game of the Year Edition می‌شود. نمی‌دانیم که آیا فروش بازی‌های Tale from the Borderlands و Borderlands Legends شامل این آمار می‌شود یا خیر.

بازی Borderlands 3 قرار است شهریورماه امسال برای ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و کامپیوترهای شخصی راهی بازار شود. شرکت Take-Two مشخص نکرده که چه میزان فروشی برای Borderlands 3 در نظر گرفته است؛ اما قطعا باید بالاتر از قسمت‌های قبلی باشد.

فروش بازی های Borderlands

بازی Borderlands 3 در حالی توسط Take-Two منتشر می‌شود که سازنده آن استودیوی Gearbox است. استودیویی که برای Take-Two نیست؛ اما مدیرعامل شرکت Take-Two گفته که هزینه تبلیغات و ساخت این بازی با سایر بازی‌های این شرکت تفاوتی ندارد و همه چیز به گونه‌ای است که انگار Gearbox هم یکی از استودیوهای داخلی این شرکت است.


منبع: Game Spot

علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید