درحالی‌که تنها سه روز از عرضه بازی موبایل دکتر ماریو ورلد می‌گذرد، بازی به فروش خوبی دست پیدا کرده است. فروش دکتر ماریو ورلد در سه روز اول ۱۰۰ هزار دلار را رد کرده است. این بازی موبایل به‌صورت رایگان عرضه شده و با پرداخت درون برنامه همراه است. همچنین مشخص شده که این بازی در سه روز اول، دو میلیون بار دانلود شده است.

فروش دکتر ماریو ورلد نشان می‌دهد که پنجمین بازی موبایل شرکت نینتندو هم طرفداران خاص خود را دارد. این بازی در مدت زمان ۷۲ ساعت، دو میلیون بار دانلود شده و بازیکنان بیش از ۱۰۰ هزار دلار در بازی خرج کرده‌اند. پرداخت‌های درون برنامه‌ای این بازی شامل آیتم‌هایی با قیمت ۱٫۹۹ دلار تا ۶۹٫۹۹ دلاری می‌شود. البته با توجه به آماری که سازمان Sensor Tower منتشر کرده فروش دکتر ماریو ورلد به میزان بازی‌های موبایل دیگر نینتندو در سه روز اول نبوده است.

مطالب پیشنهادی
فروش دکتر ماریو ورلد

بازی Fire Emblem Heroes در سه روز اول ۴٫۹ میلیون بار دانلود شد و درآمد ۱۱٫۶ میلیون دلاری داشت. بازی بعدی سوپر ماریو ران است که در سه روز اول ۴٫۳ میلیون بار دانلود شد و درآمد ۶٫۵ میلیون دلاری به همراه داست. بازی انیمال کراسینگ در سه روز اول ۱٫۴ میلیون دلار درآمد داشت و ۶ میلیون بار هم دانلود شده بود. بازی دکتر ماریو ورلد تنها از بازی Dragalia Lost بیشتر فروش داشته است.  این بازی در سه روز ۳۰۰ هزار نسخه فروش داشت و درآمد ۲۵۰ هزار دلاری به همراه داست.

بازی دکتر ماریو ورلد یک بازی معمایی رایگان است که برای گوشی‌های اندرویدی و iOS منتشر شده است.


منبع: VG247

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید