فروش پوکمون گو همچنان ادامه دارد و درآمد بالایی برای سازندگان به همراه داشته است. سازمان Sensor Tower اعلام کرد که فروش پوکمون گو به ۲٫۶۵ میلیارد دلار در طول سه سال گذشته رسیده است. فروش پوکمون گو به‌قدری بوده که نشان می‌دهد بازیکنان به صورت میانگین روزی ۲٫۴ میلیون دلار از این بازی خرید می‌کردند. این بازی ۵۲۱ میلیون بار دانلود شده و به‌طور میانگین هر دانلود ۵ دلار از بازی خرید کرده‌اند.

گفته شده ۳۵ درصد از درآمد بازی برای کشور آمریکا بوده است. فروش این بازی در آمریکا ۹۲۸ میلیون دلار بوده است. فروش این بازی در ژاپن به ۷۷۹ میلیون دلار رسید که ۲۹ درصد فروش کل را شامل می‌شود. این بازی در آلمان هم ۱۵۹ میلیون دلار فروش داشت که ۹ درصد کل فروش بازی می‌شود.

فروش پوکمون گو

۱٫۴۳ میلیارد دلار از فروش پوکمون گو برای فروشگاه گوگل پلی بوده و ۱٫۲۲ میلیارد دلار آن برای فروشگاه اپ استور بوده است. این بازی تنها در سال ۲۰۱۹ بیش از ۳۹۵ میلیون دلار فروش کرده که ۱۹ درصد بیشتر از سال گذشته بوده است. انتظار می‌رود که فروش این بازی موبایل تا آخر سال ۲۰۱۹ به ۳ میلیارد دلار برسد.


منبع: VG247

علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید