یک سالی می‌شود که از عرضه بازی God of War روی کنسول پلی‌استیشن ۴ می‌گذرد. فروش God of War در مدت یک سال به ۱۰ میلیون نسخه رسیده است. سونی این خبر را در مراسم Sony IR Day 2019 که در شهر توکیو برگزار شد، اعلام کرد.

سونی آخرین بار اعلام کرده بود که فروش God of War به ۳٫۱ میلیون نسخه در سه روز اول عرضه رسیده است. فروش این بازی انحصاری سونی در ماه اول عرضه به ۵ میلیون نسخه رسید. درواقع، از اردیبهشت‌ماه سال گذشته تا امسال، این بازی ۵ میلیون نسخه دیگر هم فروش داشته است.

فروش قسمت جدید از مجموعه بازی‌های God of War یک رکورد در تاریخ بازی‌های سونی هم به حساب می‌آید. کمتر بازی‌ای از این شرکت به فروش بالای ۱۰ میلیون نسخه رسیده است. بازی God of War کنسول پلی‌استیشن ۴، اولین نسخه از این سری است که فروش بالای ۱۰ میلیون نسخه را تجربه می‌کند. در کنار این عنوان، بازی Uncharted 4 هم فروش بالای ۱۰ میلیون نسخه را پشت سر گذاشته است. قسمت اول The Last of Us هم که برای پلی‌استیشن ۴ ریمستر شد، فروش بالای ۱۰ میلیون نسخه داشته است.


منبع: Gematsu

علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید