سریال «ویچر» (The Witcher) یکی از سریال‌های مورد انتظاری است که قرار است تا چند ماه دیگر از طریق سرویس «نتفلیکس» پخش شود. به‌تازگی مشخص شد که روند ساخت فصل اول سریال ویچر به پایان رسیده است.

این خبر از طرف «هنری کویل» بازیگر نقش «گرالت» تایید شد. او در صفحه اینستاگرام خود تصویری منتشر کرد و درباره آن نوشت که این سریال تجربه شگفت‌انگیزی بود و فصل اول آن بالاخره تمام شد.

«لائورن اس. هیسریچ» شورانر این سریال در توییتر اعلام که کار ساخت فصل اول سریال ویچر تمام شده است. او گفت:

الان آنقدر مور خاکستری دارم که می‌توانم خودم نقش گرالت را بازی کنم؛ اما سال گذشته یکی از بهترین سال‌های زندگی من بود. از نویسندگان، بازیگران و هم اعضای تیم متشکرم.

از دیگر بازیگران این فیلم می‌توانیم به «فریا آلن» بازیگر نقش «سیری» و «آریا چالوترا» بازیگر نقش «ینیفر» اشاره کنیم. هنوز هیچ تریلر و تیزری از این سریال منتشر نشده است.

فصل اول سریال ویچر

گفته شده فصل اول سریال ویچر در هشت قسمت پخش می‌شود و داستان آن هم براساس کتابی که است که «آندژی ساپکوفسکی» آن را نوشته است. گفته شده ساپکوفسکی هم نقش مشاور را در این سریال داشته تا اقتباس انگلیسی آن بتواند نظر بیننده را به خود جلب کند.

سومین قسمت از مجموعه بازی‌های The Witcher در سال ۲۰۱۵ راهی بازار شده بود.


منبع: GameSpot

اسپارتان‌ها جاودانه‌ می‌مانند. از گذشته‌ای دور تا آینده‌ای نا مشخص همیشه ناجی انسان‌ها بوده‌اند. مستر چیف یکی از معدود اسپارتان‌های باقی مانده است که در تاریک‌ترین لحظه‌های بشریت نقش فرشته روشنایی را ایفا کرده.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید