شرکت EA در نمایشگاه E3 2019 و در مراسم EAPlay اطلاعات جدیدی را از فصل دوم Apex Legends منتشر کرد. فصل دوم Apex Legends که Battle Change نام دارد، در تاریخ ۱۱ تیرماه منتشر می‌شود و کلی محتوای جدید به بازی اضافه می‌کند. در فصل دوم این بازی یک شخصیت، رویداد و سلاح جدید در اختیار گیمرها قرار می‌گیرد.

واتسون یک قهرمان یا لجند جدید است که در فصل دوم به بازی اضافه می‌شود. او یک مهندس الکتریسیته است و به همین دلیل می‌تواند موانعی درست کند که می‌توانند به دشمنان آسیب بزنند. این قدرت باعث شده که واتسون بیشتر ویژگی‌های دفاعی پیدا کند. محافظ‌های برقی او می‌توانند سرعت دشمنان را کم کنند و در این حالت، به‌راحتی می‌شود آن‌ها را کشت. قدرت آلتیمیت این قهرمان جدید، Interception Pylon نام دارد که باعث می‌شود تمام نارنجک‌ها از بین بروند و سپر محافظ سایر اعضای تیم هم شارژ می‌شود.

فصل دوم Apex Legends

قدرت پسیو (Passive) این قهرمان هم Spark of Genius نام دارد. این قدرت باعث می‌شود که واتسون بتواند به سرعت، آلتیمیت خود را شارژ کند. از سلاح‌های جدیدی که به این بازی اضافه می‌شود می‌توان به L-Star اشاره کرد که قبلا در Titanfall 2 وجود داشت. گفته شده در فصل دوم Apex Legends، یک‌سری لباس‌های جدید هم برای شخصیت‌ها طراحی شده است.


منبع: VG247

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید