اگر از علاقه‌مندان به فیلم آنچارتد هستید، باید بگوییم که این فیلم ارتباطی به بازی‌های این مجموعه ندارد و قرار نیست فیلم اقتباسی از بازی‌ها باشد. کارگردان فیلم آنچارتد اعلام کرده چیزی که در سینما نشان داده می‌شود، کپی‌برداری از بازی نیست. قبلا مشخص شده بود که فیلم قرار است جوانی‌های شخصیت «نیتن دریک» را نشان دهد. همین موضوع باعث می‌شود که فیلم به بازی ارتباطی پیدا نکند.

«دن ترچنبرگ» کارگردان فیلم آنچارتد اعلام کرد که کپی بازی در قالب فیلم چیز هیجان‌انگیزی نیست و مخاطب با دیدن آن راضی نخواهد شد. او گفت:

ما با دیدگاه جدیدی به سمت فیلم می‌رویم و علاقه‌ای ندارم که ماجراهای فیلم را روایت کنم. به نظر درست کردن یک اقتباس سینمایی از بازی‌ها کار جذابی نیست. مردم یک کپی از بازی‌ را نمی‌خواهند و ما نباید تجربه‌ای کمتر از بازی به مخاطب منتقل کنیم.

فیلم آنچارتد

چند وقتی می‌شود که روند ساخت فیلم آنچارتد به شکل جدی دنبال می‌شود. تهیه‌کننده این فیلم سونی پیکچرز خواهد بود و قرار است «تام هالند» نقش نیتن دریک را بازی کند. تام هالند را به‌واسطه بازی در نقش «مرد عنکبوتی» می‌شناسیم. شایعه شده که «برایان کرانستون» به‌عنوان بازیگر شخصیت «سالیوان» انتخاب شده است. فیلم آنچارتد قرار است در آذرماه سال ۲۰۲۰ اکران شود.


منبع: VG247

علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید