به نظر می‌رسد که روند فیلم برداری سریال ویچر به‌پایان رسیده و ساخت فصل اول این سریال تمام شده است. درحالی‌که هنوز اطلاعات بیشتری درباره این سریال منتشر نشده، به نظر می‌رسد که سریال ویچر هم اکنون مراحل پس از فیلم‌برداری را پشت سر می‌گذارد.

سریال ویچر قرار است از روی مجموعه بازی‌های The Witcher ساخته شود و «هنری کویل» هم به عنوان شخصیت «گرالت» در این سریال حضور خواهد داشت. روند فیلم‌ برداری سریال ویچر در کشورهای مجارستان، لهستان و اسپانیا دنبال شد و هفت ماه هم طول کشید.

فیلم برداری سریال ویچر

سریال ویچر توسط «کارلوت برندستروم» کارگردانی خواهد شد. پایان یافتن فیلم برداری سریال ویچر به معنای پایان یافتن ساخت آن نیست. قطعا هنوز روند ساخت جلوه‌های ویژه و استفاده از CGهای مختلف باقی‌مانده است. حتی ساخت موسیقی‌های این سریال هم تمام نشده است.

سریال ویچر قرار است روی نتفیلیکس پخش شود و گفته شده بود که این سریال اواخر سال ۲۰۱۹ پخش خواهد شد. پس بعید نیست که از چند ماه دیگر تبلیغات این سریال شروع شود. به هر حال مجموعه بازی‌های The Witcher بسیار طرفدار دارند و امیدواریم که سریال آن هم خوب ساخته شود.


منبع: VG247

اسپارتان‌ها جاودانه‌ می‌مانند. از گذشته‌ای دور تا آینده‌ای نا مشخص همیشه ناجی انسان‌ها بوده‌اند. مستر چیف یکی از معدود اسپارتان‌های باقی مانده است که در تاریک‌ترین لحظه‌های بشریت نقش فرشته روشنایی را ایفا کرده.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید