اگر شما هم مثل ما جزو طرفداران سری بازی‌های مورتال کمبت هستید، حتما فیلم کلاسیک این بازی را که سال ۱۹۹۵ ساخته شده بود، به‌عنوان یکی از بهترین فیلم‌های ساخته شده بر مبنای بازی‌های کامپیوتری قبول دارید. مدتی است که شایعه بازسازی این فیلم در اینترنت پخش شده است و حالا خبرهای جدیدی به گوشی می‌رسد که ظاهرا فیلم جدید مورتال کمبت در شهر آدلاید در استرالیا ساخته می‌شود.

فیلم جدید مورتال کمبت

ظاهرا اولین مراحل ساخت این فیلم در استرالیا از پایان ماه جاری میلادی آغاز می‌شود و قرار است از طبیعت شهر آدلاید برای بازسازی فیلم کلاسیک مورتال کمبت استفاده شود. اطلاعات منتشرشده در مورد فیلم جدید مورتال کمبت در توییتر نشان می‌دهد که این فیلم قرار است با بودجه‌ای معادل ۷۰ میلیون دلار آمریکا ساخته شود و در جریان ساخت آن، ۵۸۰ نفر درگیر خواهند شد. با توجه به این‌که جدیدترین شماره از این بازی، یعنی مورتال کمبت ۱۱، یک ماهی است که منتشر شده و طبق گفته طرفداران، بهترین شماره از این بازی محسوب می‌شود، سطح انتظارات از فیلم بسیار بالاست. از طرف دیگر، اکران فیلم «کارآگاه پیکاچو» نشان داد که فیلم‌های مبتنی بر بازی‌های کامپیوتری می‌توانند بسیار خوب باشند و فروش زیادی هم داشته باشند.

فیلم جدید مورتال کمبت

به جز این موارد، هنوز هیچ اطلاعات دیگری در مورد فیلم جدید مورتال کمبت در دسترسمان نیست. نظر شما در این مورد چیست؟ آیا این فیلم می‌تواند موفقیت بازی مورتال کمبت ۱۱ را تکرار کند؟


منبع: Ubergizmo

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید