«مایک پاندسمیت» خالق دنیا و بردگیم «سایبرپانک 2022» است. از روی این دنیای شگفت‌انگیز هم قرار است بازی سایبرپانک 2077 ساخته شود. یکی از سورپرایزهای چند وقت گذشته صنعت ویدیوگیم حضور «کیانو ریوز» به‌عنوان شخصیت «جانی سیلورهند» در این بازی بود. اتفاقی که باعث شده شاید روزی فیلم سایبرپانک با بازی کیانو ریوز هم ساخته شود.

مایک پاندسمیت با حضور کیانو ریوز در بازی امیدوار است که روزی فیلمی هم از روی سایبرپانک ساخته شود. پاندسمیت گفته که حضور ریوز در این بازی باعث می‌شود که نظر هالیوود به این بازی جلب شود  و شاید فیلم سایبرپانک هم ساخته شود. پاندسمیت می‌گوید:

واقعا نمی‌توانم درباره ساخت فیلم سایبرپانک چیزی بگویم؛ اما حضور ریوز در بازی باعث شده که همه‌چیز به هم نزدیک شود و احتمال رخ دادن هر اتفاقی وجود دارد.

بر اساس گفته‌های سازنده دنیای سایبرپانک، این بازی به خوبی پتانسیل تبدیل شدن به یک فیلم اکشن را دارد و حتی از داستان بسیار خوبی هم برخوردار است. البته باید خیلی حساب‌شده به سمت ساخت فیلم حرکت کرد. چراکه سایبرپانک در قالب یک بازی خوب است و اقتباس سینمایی آن باید به شکلی ساخته شود که بتواند برای مخاطب جذابیت داشته باشد. پاندسمیت می‌گوید که بازی یکسری چیزها دارد که نمی‌توان در قالب فیلم نشان داد و این چیزها تاثیر زیادی روی مخاطب می‌گذارند. پس باید خیلی خوب روند فیلم را پیاده‌سازی کرد.

بازی سایبرپانک 2077 قرار است در فروردین‌ماه سال ۹۸ برای پلتفرم‌های مختلف راهی بازار شود. گفته شده گیم‌پلی جدید این بازی در اوایل شهریورماه نشان داده می‌شود.


منبع: VG247

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید