چند روز پیش، آپدیت جدیدی از اپلیکیشن موبایل توییتر منتشر شد؛ این آپدیت به کاربران اجازه می‌دهد که با کشیدن صفحه به سمت چپ، به دوربین موبایل دسترسی پیدا کنند. به‌این‌ترتیب، ثبت عکس و به اشتراک گذاشتن ویدیو به‌صورت زنده، برای کاربران بسیار آسان‌تر خواهد شد. آپدیت جدید توییتر، ویژگی جالب دیگری هم دارد: به کاربر با توجه به موقعیت جغرافیایی‌اش و ترندهای روز، هشتگ پیشنهاد می‌کند. احتمال اضافه شدن قابلیت دنبال‌ کردن گفتگو در توییتر ، جدیدترین خبر پیرامون این شبکه اجتماعی است.

قابلیت دنبال‌ کردن گفتگو در توییتر

یکی از کاربران توییتر، که علاقه خاصی به بررسی اپلیکیشن‌ها دارد، فرضیه جالبی را مطرح کرده است؛ خانم «وانگ» اعتقاد دارد که توییتر به دنبال اضافه کردن قابلیتی است که با استفاده از آن، کاربران بتوانند مکالمه‌ای را درون اپلیکیشن دنبال کنند؛ بدون اینکه مجبور باشند توییتی را لایک کنند یا به آن واکنش نشان دهند.

وانگ می‌گوید قابلیت دنبال‌ کردن گفتگو در توییتر به‌احتمال‌زیاد مورد استقبال کاربران قرار خواهد گرفت. نحوه کار آن به این صورت است که اگر کاربری برای بهره‌مند شدن از این قابلیت ثبت‌نام کند، هر بار که پاسخی به توییت موردنظر او داده شود، نوتیفیکیشنی برایش ارسال خواهد شد که او را از ادامه بحث آگاه می‌کند.

پس از توییت خانم وانگ درباره قابلیت دنبال‌ کردن گفتگو در توییتر ، اکانت رسمی این کمپانی اعلام کرد که ارائه این قابلیت، بخشی از تلاش آن‌ها برای تبدیل توییتر به یک شبکه اجتماعی گفتگو محور است.

قابلیت دنبال‌ کردن گفتگو در توییتر

به‌احتمال‌زیاد مدتی زمان لازم است تا کاربران این آپشن را روی اپلیکیشن‌هایشان دریافت کنند: اما با ارائه قابلیت دنبال‌ کردن گفتگو در توییتر ، کاربران مجبور نیستند که برای قرارگرفتن در جریان یک مکالمه توییتری، توییتی را لایک یا شخصی را فالو کنند. آن‌ها حتی مجبور نخواهند بود که در برابر توییت شروع‌کننده یک مکالمه یا پاسخ‌هایی که به آن داده شده است، واکنشی نشان دهند. این ویژگی، کار با اپلیکیشن توییتر را آسان‌تر می‌کند و تجربه کاربران را بهبود می‌بخشد.


منبع: Phone Arena

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید