شرکت Take-Two اعلام کرد که تا این لحظه ۲۴ میلیون نسخه از بازی Red Dead Redemption 2 به فروش رفته است. در حالی که این بازی بخش داستانی بسیار خوبی داشت، از بخش آنلاین هم بهره می‌برد. قسمت آنلاین Red Dead Redemption 2 در حالت آزمایشی به سر می‌برد و محتوای زیادی برای آن عرضه نشده است.  مدیرعامل شرکت Take-Two گفته که درآمد این شرکت از قسمت آنلاین Red Dead Redemption 2 خوب بوده و این قسمت در فصل بهار از حالت آزمایشی خارج می‌شود. بخش آنلاین Red Dead Redemption 2 که به Red Dead Online معروف است، یک ماه پس از عرضه بازی در اختیار گیمرها قرار گرفت. این قسمت از همان تاریخ در حالت آزمایشی قرار داشت و مضامین مختلف برای آن منتشر شد.

مدیرعامل شرکت Take-Two می‌گوید که آینده Red Dead Online بسیار خوب خواهد بود و حتی می‌تواند موفق‌تر از بخش آنلاین GTA V عمل کند. او می‌گوید که بخش آنلاین GTA V هم در زمان عرضه همین عملکرد را از خود نشان داده بود. راک‌استار چیزهای زیادی از بخش آنلاین GTA V یاد گرفته و حالا آن‌ها را به شکل بهتری در قسمت آنلاین Red Dead Redemption 2 به کار می‌برد.

چند ماهی هم می‌شود که شایعات به عرضه نسخه کامپیوترهای شخصی این بازی اشاره می‌کنند. البته این خبر هنوز رسما تایید نشده است. این بازی فعلا برای ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 منتشر شده است. امروز مشخص شد که فروش بازی GTA V به ۱۱۰ میلیون نسخه در سرتاسر دنیا رسیده و بازی NBA 2K19 هم ۹ میلیون نسخه فروش داشته است.


منبع: GameSpot

علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید