سامسونگ قرار است در جریان مراسم Unplacked در ۱۶ مردادماه از گوشی‌های پرچم‌دار جدیدش رونمایی کند و حالا قیمت گلکسی نوت 10 مشخص شده است. طبق گفته یکی از منابع خبری در آلمان، مدل پایه گلکسی نوت 10 که ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی دارد، با قیمت ۹۹۹ یورو (معادل ۱۱۲۵ دلار) ارائه می‌شود و قیمت پایه گلکسی نوت 10 پلاس با حافظه داخلی ۲۵۶ گیگابایت، ۱۱۴۹ یورو (۱۲۹۵ دلار) وارد بازار می‌شود. البته در نظر داشته باشید که قیمت گوشی‌ها در کشورهای مختلف، متفاوت است.

علاوه بر قیمت سامسونگ گلکسی نوت 10 ، تصاویر رسمی این گوشی هم روز گذشته لو رفت که نشان می‌دهد نوت 10 پلاس در مقایسه با نوت 10، نمایشگر بزرگ‌تری دارد و یک دوربین اضافه در پشتش قرار دارد. خبرهای دیگر هم نشان می‌دهد که سامسونگ بالاخره با خروجی صوتی ۳٫۵ میلی‌متری خداحافظی می‌کند و نوت 10 این خروجی دوست‌داشتنی را ندارد. در ضمن، کلید مخصوص دستیار صوتی بیکسبی هم از روی این گوشی حذف شده است.

قیمت سامسونگ گلکسی نوت 10

قیمت سامسونگ گلکسی نوت 10 در شرایطی مشخص شده که هنوز سه هفته تا تاریخ رونمایی رسمی این گوشی باقی مانده است. احتمالا در روزهای آینده، جزئیات بیشتری در مورد این گوشی منتشر خواهد شد. به نظر شما آیا پرچم‌دار بعدی سامسونگ ارزش پرداخت این قیمت زیاد را دارد؟


منبع: WinFuture

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید