مایکروسافت بسته الحاقی جدیدی برای بازی Forza Horizon 4 معرفی کرد که لگو به بازی اضافه می‌کند. لگوها که تاکنون بازی‌های زیادی داشته‌اند، حالا به Forza Horizon 4 هم راه پیدا کرده‌اند. بسته الحاقی جدید که Lego Speed Champions نام دارد، لگو در Forza Horizon قرار می‌دهد. در این بازی تمام اتومبیل‌ها به‌صورت لگو طراحی شده‌اند و می‌توانید محیط بازی را با اتومبیل‌های لگویی طی کنید. حتی مسیر لگویی هم برای بازی ساخته شده که رانندگی در آن بسیار جذاب خواهد بود. این بسته الحاقی جدید در تاریخ ۲۳ خردادماه منتشر می‌شود.

تریلر جدید نشان داد که محیط لگویی بازی قابل‌تخریب هم هست و محیط بازی به همان صورت لگویی تخریب می‌شوند. اگر نسخه Ultimate Edition بازی Forza Horizon 4 را داشته باشید، می‌توانید لگوها را در بازی اصلی داشته باشید. در غیر این صورت، بازی پرداخت ۱۹٫۹۹ دلار می‌توانید لگو در Forza Horizon 4 داشته باشید.

در ادامه می‌توانید تریلر  Forza Horizon 4 Lego Speed Champions را مشاهده کنید:


منبع: Polygon

علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید