بازی Rage 2 چند روز دیگر عرضه می‌شود، اما کار همین‌جا به پایان نمی‌رسد. سازندگان بازی اعلام کردند که محتوای پس از عرضه Rage 2 قطعا برای گیمرها جذاب خواهد بود. محتوای پس از عرضه Rage 2 از کمی پس از انتشار بازی تا آذرماه در اختیار گیمرها قرار می‌گیرد. قسمت‌های جدید، چالش‌ها، وسایل نقلیه، صندوق‌ها و دشمنان جدید به بازی اضافه می‌‌کنند.

در همان روز انتشار بازی، اولین چالش‌ها در اختیار گیمرها قرار می‌گیرد. هر کس بتواند چالش‌ها را به‌پایان برساند، می‌تواند لباس جدیدی به دست بیاورد. چالش‌های هفتگی هم در اختیار گیمرها قرار می‌گیرد. برخی رویدادهای داخل بازی مانند Bring the Ruckus به همراه Ruckus و Crusher خواهند بود.

در خردادماه باز هم آیتم‌ها و چالش‌های جدیدی به بازی اضافه می‌شود. دو رویداد جدید به همراه صندوق‌های دیگر در بازی دیده خواهند شد. این قسمت‌های جدید، اتومبیل‌ها و دشمنان جدیدی به بازی اضافه می‌کنند. هر دوی این به‌روزرسانی‌ها رایگان هستند.

از اوایل تیرماه هم اولین به‌روزرسانی بزرگ بازی منتشر خواهد شد. این به‌روزرسانی وسایل نقلیه جدید، دشمنان و سلاح‌های جدید در اختیار گیمرها قرار می‌دهد. همچنین چالش‌ها، لباس‌ها و صندوق‌های جدید در آن دیده می‌شود.

اولین بسته الحاقی بازی Rise of the Ghosts نام دارد که در مردادماه منتشر می‌شود. این بسته الحاقی که بخشی از محتوای پس از عرضه Rage 2 است، خط داستانی جدید به بازی اضافه می‌کند. در این داستان جدید، شخصیت Ghosts از بازی Rage 1 را می‌بینید. مناطق جدید، سلاح‌های تازه و قدرت‌های جدید در این بسته الحاقی در اختیار گیمرها قرار می‌گیرد.

در ماه‌های شهریور تا آذر هم محتوای بیشتری برای این بازی منتشر می‌شود. در آذرماه دومین بسته الحاقی بازی در اختیار گیمرها قرار می‌گرد.


منبع:‌ VG247

علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید