سونی در مراسم State of Play مدل جدیدی از کنسول پلی‌استیشن ۴ معرفی کرد. این مدل جدید پلی استیشن 4 با نام State of Play راهی بازار می‌شود. رنگ این کنسول و کنترلر آن خاکستری است و مشخص شده که حافظه داخلی آن هم یک ترابایت خواهد بود. در ادامه می‌توانید تریلر معرفی مدل جدید پلی استیشن 4 را ببینید.

روی این مدل جدید طرح دایره، مربع، مثلث و ضربدر را مشاهده می‌کنید. سونی اعلام کرد که مدل جدید پلی استیشن 4 را با قیمت ۳۰۰ دلار راهی بازار می‌کند. این کنسول تنها در مدل اسلیم عرضه شده و خبری از مدل پرو نیست. سونی چند وقت پیش هم مدل دیگری از پلی استیشن 4 را برای بازی Days Gone راهی بازار کرده بود.

مدل جدید پلی استیشن 4

در برنامه اینترنتی State of Play اخیر، سونی محتوای جدید برای بازی Monster Hunter World و گیم پلی جدید بازی Final Fantasy VII Remake را هم نشان داد. نمایش گیم پلی جدید از بازی MediEvil هم بخش دیگری از این برنامه اینترنتی بود.

سونی احتمالا ماه آینده و برای نمایشگاه E3 2019 یک State of Play دیگر هم خواهد داشت. سونی اعلام کرده بود که در نمایشگاه E3 امسال حضور ندارد؛ اما قطعا با یک برنامه ویدیویی همه را شگفت‌زده می‌کند.


منبع: GameSpotGematsu

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید