بازی The Last of Us: Part 2 یکی از مورد انتظارترین بازی‌های کنسول پلی‌استیشن 4 است که افراد زیادی را منتظر خود نگه داشته است. بعد از نمایشگاه E3 2018 که گیم‌پلی بازی نشان داده شد، دیگر خبری از این بازی نداریم. حالا در طول چند روز گذشته، اطلاعات جالبی از این بازی منتشر شده است. «نیل دراکمن» کارگردان بازی در توییتر پست جالبی منتشر کرد که نشان می‌دهد مراحل ساخت The Last of Us Part 2 همچنان دامه دارد. در اولین توییت مشخص شد که کار ضبط موشن کپچر یکی از حساس‌ترین صحنه‌های بازی به پایان رسیده و شخصیت جوئل هم در بازی حضور دارد. در ادامه مشخص شد که کار ضبط موشن کپچر بازی کلا به پایان رسیده است.

نیل دراکمن کارگردان بازی The Last of Us: Part 2 حضور شخصیت جوئل را در بازی تایید کرد.

مراحل ضبط موشن کپچر بازی در حالی به‌پایان رسید که همچنان مراحل ساخت The Last of Us Part 2 ادامه دارد. با این حال، به پایان رسیدن ضبط موشن کپچر، پیشرفت قابل ملاحظه‌ای در ساخت بازی به‌حساب می‌آید و می‌توانیم امیدوار باشیم که توسعه بازی مراحل پایانی را پشت سر می‌گذارد.

مراحل ساخت The Last of Us: Part 2

بیشتر بخوانید: دعوا بر سر تاریخ عرضه بازی The Last of Us 2

هنوز هیچ تاریخ عرضه مشخصی برای بازی The Last of Us: Part 2 اعلام نشده است؛ اما احتمال می‌رود که این بازی در سال ۲۰۱۹ راهی بازار شود. البته هیچ بعید نیست که این بازی به یکی از عنوان‌های زمان عرضه پلی استیشن 5 هم تبدیل شود.


منبع: GameSpot

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید