حتما پیش آمده که با شماره ۱۱۸ تماس بگیرید و به دنبال نشانی یا شماره تماس مکانی خاص باشید. تقریبا شماره تماس و آدرس هر مکانی را می‌شود با تماس با این مرکز تماس پیدا کرد. حالا فکر کنید شما یکی از اپراتورهایی هستید که قرار است به سوالات یکی از هزاران نفری که در طول روز با این مرکز، تماس می‌گیرند پاسخ دهید. قطعا کار بسیار سختی است و باید به اطلاعات زیادی دسترسی داشته باشید. همین موضوع دستخوش بازی موبایل ۱۱۸.۵ شده است. تیم سازنده این بازی قبلا بازی‌های دیگری ازجمله «قطار شادی» و «شادی لند» را هم راهی بازار کرده بودند.


مرکز تماس ۱۱۸.۵

بازی موبایل ۱۱۸.۵ که هم‌اکنون روی کافه بازار منتشر شده، بیش از پنج هزار نصب فعال دارد و امتیاز خوبی را هم کسب کرده است. در این بازی موبایل، وارد مرکز تماس ۱۱۸.۵ می‌شوید و به‌عنوان کارشناس به سوالات مختلفی که از شما پرسیده می‌شود پاسخ خواهید داد. البته سوالات درباره شماره تماس یا آدرس مکانی خاص نیست. در بازی موبایل ۱۱۸.۵ هر سوالی که ممکن است، از شما پرسیده می‌شود و باید جواب آن‌ها را بدهید. بازی چهار اپراتور اصلی دارد که با پیشرفت در بازی و پشت سر گذاشتن مراحل، می‌توانید کنترل اپراتورهای دیگر را هم به‌دست بگیرید.

چهار اپراتوری که در طول بازی کنترل آن‌ها را به‌دست می‌گیرید

روند بازی به این صورت است که در هر مرحله از بازی، دو سوال متنی و یک سوال تصویری پیش روی شما قرار می‌گیرد. با جواب دادن به دو سوال از سه سوال می‌توانید مرحله را به‌پایان برسانید و به مرحله بعدی بروید؛ اما سوالات به چه صورت هستند؟ هر نوع سوالی ممکن است از شما پرسیده شود. مثلا از سوالات ابتدایی بازی می‌توان به «اشکال هندسی» و «وسایل نقلیه» اشاره کرد. ازاینجا به بعد باید فکر کنید و نام هر وسیله نقلیه‌ای را که به ذهنتان می‌رسد تایپ کنید.

با جواب دادن به دو سوال از سه سوال می‌توانید مرحله را به‌پایان برسانید و به مرحله بعدی بروید

البته بازی نشان می‌دهد که برای به‌پایان رساندن هر سوال باید چند جواب پیدا کنید. پس سعی کنید در جواب سوالات، هر چیزی را که به ذهنتان می‌رسد تایپ کنید. قبل از شروع مراحل، سعی کنید به راهنمای بازی توجه داشته باشید. راهنمای بازی می‌تواند شما را از سردرگمی نجات دهد و کاری کند که بتوانید مراحل را سریع به‌پایان برسانید. بااین‌حال اگر نتوانستید جواب‌ها را پیدا کنید، بازی موبایل ۱۱۸.۵ راهنماهای مختلفی دارد. می‌توانید با استفاده از راهنما جواب سوال‌ها را پیدا کنید؛ البته برای استفاده از راهنما، باید میزان مشخصی الماس مصرف کنید.

این الماس‌ها را یا با پشت سر گذاشتن مراحل به‌دست می‌آورید یا باید ویدیویی تبلیغاتی مشاهده کنید. حتی می‌توانید با خرید درون برنامه‌ای از فروشگاه بازی الماس بخرید و برای پاسخ دادن به سوالات از آن‌ها استفاده کنید.

بازی موبایل ۱۱۸.۵ از طراحی خوبی هم بهره می‌برد که می‌تواند نظر کاربران خود را جلب کند. طراحی اپراتورهای بازی بد از کار درنیامده و کمی هم بامزه به نظر می‌رسند. حتی دیالوگ‌های منحصربه‌فردی هم برای هرکدام از شخصیت‌ها در نظر گرفته شده است.

بازی موبایل ۱۱۸.۵ با تمام بازی‌های سبک اطلاعات عمومی و سوال‌و‌جواب متفاوت است و همین موضوع، چالش‌های آن را هیجان‌انگیز کرده است.

بازی موبایل ۱۱۸.۵ با کلی مرحله مختلف و سوالات عجیب و قریب می‌تواند تجربه جالبی برای شما به همراه داشته باشد. این بازی با تمام بازی‌های سبک اطلاعات عمومی و سوال و جواب متفاوت است و همین موضوع، چالش‌های آن را هیجان‌انگیز کرده است؛ مخصوصا که برای انجام ماموریت‌ها استرس خاصی را تحمل نمی‌کنید و تنها باکمی فکر کردن می‌توانید جواب همه سوالات را پیدا کنید. اگر به دنبال یک بازی سرگرم‌کننده، جذاب، به‌دور از استرس و طولانی هستید، این بازی موبایلی را به شما پیشنهاد می‌کنیم. برای دانلود این بازی می‌توانید به کافه بازار مراجعه کنید.


علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید