بازی مورتال کمبت 11 به‌زودی DLC جدیدی دریافت می‌کند که به واسطه آن شخصیت‌هایی جدیدی به بازی اضافه می‌شوند. از جمله این شخصیت‌ها می‌توان به حضور نایت ولف در مورتال کمبت 11 اشاره کرد. درکنار نایت ولف، شخصیت‌های دیگری مانند شانگ سونگ، سیندل و اسپاون هم به بازی اضافه می‌شوند. شخصیت‌هایی که خیلی از طرفداران این مجموعه منتظر آن‌ها بودند. حتی مشخص شد که دو شخصیت دیگر به بازی اضافه می‌شوند که هنوز چیزی از آن‌ها نمی‌دانیم. شایعات می‌گویند که یکی از این شخصیت‌ها «اش» از فیلم Evil Dead و شخصیت دیگر هم از فیلم «ترمیناتور» خواهد بود.

قبل از انتشار بازی مورتال کمبت 11 مشخص شده بود که شخصیت شانگ سونگ در این بازی حضور دارد. شخصیتی که نقش آن را «کری-هیروکی تاگاوا» در فیلم ۱۹۹۵ مورتال کمبت بازی کرده بود. چهره شانگ سونگ هم در بازی از روی همین هنرپیشه برداشته شده است. «کیث دیوید» هم به‌عنوان صدا پیشه شخصیت «اسپاون» در این بازی حضور دارد.

نایت ولف در مورتال کمبت 11

از قابلیت‌های شانگ سونگ می‌توان به تبدیل‌شدن به شخصیت‌های دیگر اشاره کرد. همان طور که در تریلر هم مشخص شده است، این شخصیت می‌تواند به «رین»، «رپتایل» و «ارمک» تبدیل شود. در ادامه می‌توانید تریلر گیم‌پلی شانگ سونگ را در مورتال کمبت 11 مشاهده کنید:

شخصیت‌هایی مانند نایت ولف در مورتال کمبت 11 در حالی تایید شدند که شانگ سونگ در تاریخ ۱۸ خردادماه به بازی اضافه خواهد شد. قبل از انتشار بازی لو رفته بود که شخصیت اسپاون در بازی حضور دارد و حتی با گشت‌وگذار در فایل‌های بازی هم مشخص شده که بعید نیست در آینده شخصیت‌های اش، نابودگر و جوکر هم به بازی اضافه شوند.

این DLC جدید بازی مورتال کمبت شامل ۶ شخصیت جدید می‌شود. همچنین با خرید آن لباس‌های جدیدی هم برای «جانی کیج» و برخی شخصیت‌های دیگر در اختیار گیمرها قرار می‌گیرد. گفته شده در این DLC لباس کلاسیک شخصیت‌ها هم قرار دارد. این DLC به صورت جداگانه ۳۹٫۹۹ دلار قیمت دارد. البته DLC جدید در نسخه Premium Edition بازی هم وجود دارد که با قیمت ۹۹٫۹۹ دلار به‌فروش می‌رسد.


منبع: Polygon

علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید