در قسمت سوم از فصل هشتم سریال «بازی تاج و تخت» آریا استارک با کشتن نایت کینگ توانست همه وایت واکرها را هم از بین ببرد. درحالی‌که همه فکر می‌کردیم این موجودات دیگر از بین رفته‌اند، به نظر می‌رسد که احتمال دارد که تهدید وایت واکرها همچنان پابرجا باشد.

بیشتر بخوانید:
واکنش‌ها به قسمت سوم فصل هشتم بازی تاج و تخت

مطالب پیشنهادی

در برنامه زنده جیمی کیمل، او از «دیوید بنیاف»، کارگردان سریال بازی تاج‌وتخت سوال می‌کند که آیا تهدید وایت واکرها از بین رفته است یا نه؟ بنیاف می‌گوید:

دوست ندارم به این سوال جواب بدهم.

این جواب جنجال‌برانگیز احتمال‌ این را ایجاد کرد که وایت واکرها همچنان زنده باشند. آیا نایت کینگ می‌تواند خود را زنده کند؟‌ این سوالی است که هنوز کسی از جوابش خبر ندارد و سازندگان سریال هم درباره آن چیزی نمی‌گویند.

بیشتر بخوانید:
فریادهای جان اسنو؛ تئوری رده‌شده در قسمت سوم

به هر حال همه این سوالات در چند قسمت پایانی پاسخ داده خواهند شد. باید منتظر باشیم و ببینیم که در دو قسمت پایانی این سریال چه اتفاقاتی رخ می‌دهد و چه کسی می‌تواند تاج‌وتخت را به دست بیاورد. مدتی پیش «امیلیا کلارک» بازیگر شخصیت دنریس پیشنهاد کرد که قسمت یکی مانده به آخر سریال بازی تاج و تخت را روی بزرگ‌ترین صفحه‌نمایشی که به آن دسترسی دارید، تماشا کنید.


منبع: IGN

علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید