به‌تازگی یکی از مدیران ارشد شرکت الکترونیک آرتز که ۲۵ سال در این شرکت حضور داشته، صحبت‌های جالبی درباره نظر منفی مردم درباره الکترونیک آرتز کرده است. بر اساس گفته‌های این مدیر با سابقه EA نظر منفی مردم درباره این شرکت تا جایی پیش رفته که بسیاری فکر می‌کنند که «یک مشت آدم بد» در این شرکت جمع شده‌اند.

نظر منفی مردم دربار الکترونیک آرتز

شرکت الکترونیک آرتز بیش از هزاران کارمند در سرتاسر دنیا دارد و یکی از بزرگ‌ترین با سابقه‌ترین شرکت‌های بازی‌سازی دنیا به‌حساب می‌آید. «مت بیلی» با اشاره به این موضوع می‌گوید که بااین‌حال شرکت اشتباهاتی داشته است. به دلیل بزرگ بودن پروژه‌ها، این اشتباهات به‌سرعت به چشم آمدند. او گفت:

پس از ۲۵ سال کار هنوز دارم با نظر منفی مردم درباره الکترونیک آرتز مبارزه می‌کنم. مردم فکر می‌کنند که ما یک‌مشت آدم بد هستیم. ما عاشق ساخت بازی و بازی کردن هستیم. متاسفانه زمانی که اشتباه می‌کنیم، این اشتباه به دلیل بزرگ بودن پروژه‌ها سریع به چشم مردم می‌آید.

در سال ۲۰۱۷ وجود لوپ باکس و خرید‌های درون برنامه‌ای به دردسر بزرگی برای بازی Star Wars: Battlefront II و الکترونیک آرتز تبدیل شد. این شرکت پس از انتشار بازی مضامین پرداخت درون برنامه‌ای و لوت باکس را از بازی حذف کرد. در حال حاضر این بازی با فروش بیش از ۹ میلیون نسخه به یکی از موفق‌ترین بازی‌های جنگ ستارگان تبدیل شده است. این اتفاق برای بازی Battlefield 4 هم رخ داد. این بازی در زمان انتشار با مشکلات مختلفی همراه بود و اکنون توانسته به یک موفقیت تجاری خوب تبدیل شود.


منبع: GameSpot

علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید