افتتاحیه «انتقام‌جویان: آخر بازی» (Avengers: Endgame) شب گذشته در مرکز همایش‌های لس‌آنجلس برگزار شد که در آن، این فیلم برای اصحاب رسانه پخش شد. پس از این مراسم، شبکه‌های اجتماعی از واکنش‌های این افراد به افتتاحیه «انتقام‌جویان: آخر بازی» که آخرین قسمت در سری فیلم‌های دنیای سینمایی مارول است، پر شد. بیشتر واکنش‌ها مثبت بودند و این‌طور که به نظر می‌رسد، قرار است با فیلمی مواجه شویم که صحنه‌های احساسی و عاطفی زیادی دارد.

نمایش افتتاحیه انتقام‌جویان: آخر بازی

«برندن دیویس»، نویسنده وب‌سایت ComicBook.com و میزبان برنامه CoomicBook NOW در مورد این فیلم نوشته:

مطالب پیشنهادی

«انتقام‌جویان: آخر بازی» یک فیلم فوق‌العاده است. تابه‌حال چیزی شبیه به این فیلم ندیده بودم. این فیلم همه انتظارات من را برآورده کرد. هنگام تماشای «انتقام‌جویان: آخر بازی»، من بلندبلند خندیدم، با همه قدرتم دست زدم و به‌شدت گریه کردم. این فیلم از سطح انتظارات من فراتر بود و بهترین جمع‌بندی برای دنیای سینمایی مارول است.

«جول میرس»، سردبیر وب‌سایت RottenTomatoes در مورد نمایش افتتاحیه «انتقام‌جویان: آخر بازی» در توییتر نوشت:

بدون این‌که چیزی را لو بدهم، باید بگویم که طرفداران با دیدن «انتقام‌جویان: آخر بازی» دیوانه خواهند شد!

«اریک دیویس» دبیر ارشد وب‌سایت Fandango هم این توییت را منتشر کرد:

«انتقام‌جویان: آخر بازی» یک شاهکار هنری است. بهترین جمع‌بندی برای ۲۲ فیلم که نه‌تنها داستان را جمع‌بندی می‌کند، بلکه از آن هم فراتر می‌رود. در آن با دیگر فیلم‌های دنیای سینمایی مارول هم بیشتر آشنا می‌شوید. این فیلم خیلی هوشمندانه‌تر از «جنگ ابدیت» است. در ضمن پایان فیلم هم فوق‌العاده بود.

«پیتر سیرتا»، نویسنده وب‌سایت Slash Film هم این فیلم را احساسی‌ترین و حماسی‌ترین فیلم دنیای سینمایی مارول نامید:

بهترین حالتی را که ممکن است یک فیلم «انتقام‌جویان» ساخته شود تصور کنید؛ «انتقام‌جویان: آخر بازی» از آن تصورتان هم بهتر است. من پنج شش بار در طول فیلم گریه کردم. این فیلم حماسی‌ترین و احساسی‌ترین فیلم از دنیای سینمایی است. یک ادای احترام عالی به ۱۰ سال در این دنیا و میزان توجه به علایق طرفداران هم بی‌نظیر است.

«کریستین هارلوف» سازنده Movie Trivia Schmoedown پس از افتتاحیه «انتقام‌جویان: آخر بازی» این‌طور توییت کرد:

پسر، «انتقام‌جویان: آخر بازی» من را میخ‌کوب کرد. یک جمع‌بندی حماسی از ۱۱ سال فیلم. در این فیلم، صحنه‌های اکشن و طنز فوق‌العاده‌ای وجود دارد و قطاری از احساس هم در آن حرکت می‌کند. این همان پایان کار شخصیت‌های مارول است که انتظارش را داشتم. به همه عوامل برای ساخت چنین فیلمی تبریک می‌گویم.

نمایش افتتاحیه انتقام‌جویان: آخر بازی

«بیتریک ورهوون» خبرنگار ارشد سینما در The Wrap در مورد احساسی بودن این فیلم نوشت:

خوب من فیلم «انتقام‌جویان: آخر بازی» را دیدم و باید بگویم که شما قطعا برای دیدنش آماده نیستید. همه تئوری‌ها را دور بریزید. من خیلی گریه کردم، دست‌هایم را در هوا گرفتم و فریاد کشیدم. فوق‌العاده بود.

«دنیس زنگ» از وب‌سایت و کانال یوتیوب Collider Video، این فیلم را یک موفقیت در ساخت فیلم‌های چندقسمتی دانست و پس از افتتاحیه «انتقام‌جویان: آخر بازی» این توییت را منتشر کرد:

«انتقام‌جویان: آخر بازی» آن‌قدری هیجان از کتاب‌های کمیک دارد که احتمالا برای تماشای آن آماده نیستید. ترکیب خوبی از اکشن، صحنه‌های احساسی و طنز که استاندارد فیلم‌های سینمایی را چند پله بالا برد. یک موفقیت بزرگ در ساخت فیلم‌های چندقسمتی.

«دیو ایتزکاف» از نشریه New York Times این فیلم را قطاری از صحنه‌های احساسی می‌داند:

من برای این حجم از صحنه‌های احساسی آماده نبودم. گریه کردم، خندیدم و در آخر آرزو کردم که ای کاش پدری مثل تونی استارک داشتم.

«رامین ستوده» از وب‌سایت Variety هم در مورد صحنه‌های احساسی فیلم، این توییت را منتشر کرد:

پس از پایان فیلم «انتقام‌جویان: آخر بازی» همه چشم‌ها در سالن خیس بود.


منبع: Variety

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید