نویسنده کتاب‌ «ترانه یخ و آتش» که سریال آن را با نام «بازی تاج و تخت» می‌شناسیم، در کار ساخت بازی هم مشارکت می‌کند. «جرج آر. آر. مارتین» نویسنده ترانه یخ و آتش به‌تازگی اعلام کرده که به یک گروه بازی‌ساز در ژاپن مشاوره می‌دهد.

در اسفندماه گذشته شایعه شده بود که استودیوی بازی‌سازی From Software در حال ساخت یک بازی Open-World به سبک بازی‌های Bloodborne و Dark Souls است که جرج آر. آر. مارتین نویسنده ترانه آتش و یخ در آن همکاری دارد و در سمت سرپرست نویسندگان این بازی فعالیت می‌کند. گفته شده این بازی از چند امپراتوری مختلف تشکیل شده است و قهرمان بازی هم باید رهبران این سرزمین‌ها را از بین ببرد.

بیشتر بخوانید: استودیوی From Software دو بازی معرفی‌نشده در دست ساخت دارد

منابع نزدیک اعلام کرده‌اند که این پروژه در حال حاضر با نام GR شناخته می‌شود و در طول سه سال گذشته، افراد مختلف روی آن کار می‌کردند. همچنین مشخص شده که محیط بازی آن‌قدر بزرگ است که برای گشت‌وگذار در آن به اسب نیاز خواهید داشت. ناشر این بازی «باندای نامکو» خواهد بود و «هیدتاکا میازاکی» و «جرج آر. آر. مارتین» در ساخت آن همکاری نزدیکی دارند.

شایعات می‌گویند که این بازی قرار است در کنفرانس مایکروسافت در E3 2019 معرفی شود. هنوز اطلاعات بیشتری درباره این بازی در دست نیست؛ اما قطعا بازی جدید استودیوی From Software می‌تواند برای خیلی‌ها هیجان‌انگیز و جذاب باشد.


منبع: Gematsu

علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید