به نظر می‌رسد که شرکت «نیو لاین» هنرپیشه ساب-زیرو برای فیلم مورتال کمبت را انتخاب کرده است. «جو تسلیم» (Joe Taslim) بازیگر و ورزشکار هنرهای رزمی به‌عنوان هنرپیشه ساب-زیرو انتخاب شده است و قرار است نقش این قهرمان دوست‌داشتنی دنیای مورتال کمبت را بازی کند.

«جیمز وان» تهیه‌کننده این فیلم خواهد بود و کارگردان آن هم «سیمون مک‌کوید» است که تا قبل از این کارگردانی تبلیغات ویدیویی را انجام داده بود. درحالی‌که هنوز چیزی از داستان فیلم نمی‌دانیم، انتظار می‌رود که شخصیت‌های معروف دنیای بازی‌های مورتال کمبت در فیلم حضور داشته باشند و همچنین مبارزه بین جهان‌های مختلف مورتال کمبت را در این فیلم شاهد باشیم.

هنرپیشه ساب-زیرو

اولین بازی مورتال کمبت در سال ۱۹۹۲ راهی بازار شد و این مجموعه بازی‌ها تا این لحظه ۴۲ میلیون نسخه فروش داشته‌اند. از آن سال به بعد شاهد عرضه نسخه‌های مختلف مورتال کمبت بودیم. بازی مورتال کمبت 11 هم چند ماه پیش راهی بازار شد و با استقبال خوب گیمرها و طرفداران این بازی‌ مواجه شد.

قبلا هم فیلم بازی‌های مورتال کمبت فیلم ساخته شده بود. اولین فیلم در سال ۱۹۹۵ ساخته شد که به فروش ۱۲۲ میلیون دلاری در سرتاسر دنیا رسید. دومین فیلم هم در سال ۱۹۹۷ راهی سینما شد. هنرپیشه ساب‌-زیرو در حالی مشخص شد که این شخصیت یکی از اصلی‌ترین قهرمان‌های این مجموعه به‌حساب می‌آید که از قسمت اول بازی‌ها حضور داشت.

گفته شده روند فیلم‌برداری فیلم مورتال کمبت اواخر سال ۲۰۱۹ در استرالیا شروع می‌شود.


منبع: Hollywood Reporter

علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید