چند ماه پیش هنرپیشه هیلو مشخص شد و اعلام شد که «پابلو شرایبر» نقش مستر چیف را بازی می‌کند؛ اما به نظر می‌رسد که شرایط برای این هنرپیشه هیلو سخت شده است. بازی در نقش مستر چیف آمادگی بدنی ویژه‌ای می‌خواهد. همین موضوع باعث شده است که شرایبر از یک مربی بدن‌سازی کمک بگیرد. «ادی ربورن» از مربیان سرشناسی است که قرار است شرایبر را به آمادگی بدنی مورد نظر برساند. شرایبر تصاویری هم از تمرین‌هایی که انجام میدهد را منتشر کرده است. او هشتگ MakingMasterChief را برای تصاویر خود انتخاب کرده است. در ادامه می‌توانید تصاویر تمرینات هنرپیشه هیلو را مشاهده کنید.

ادی ربورن شرکتی به نام «کال کوست» تاسیس کرده است که در آن افراد سرشناس و مخصوصا هنرپیشه‌های هالیوود را تمرین می‌دهد؛ مثلا هنرپیشه‌های فیلم‌هایی مانند «مرد عنکبوتی: دور از خانه»، «بلید رانر»، «اولین انسان»، «واندر ومن ۱۹۸۴» و «جوخه انتحار» در این شرکت تمرین کرده‌اند.

شخصیت مستر چیف قهرمان اصلی مجموعه بازی‌های هیلو است که تاکنون صورت آن را کسی ندیده است. هنوز نمی‌دانیم که آیا در سریال هیلو هم این اتفاق رخ می‌دهد یا نه. آیا هنرپیشه هیلو همچنان کلاه به سر دارد؟

فصل اول سریال هیلو در ۱۰ قسمت ساخته می‌شود و توسط شرکت CBS پخش می‌شود. حتی گفته شده که روند سریال به سریال «بازی تاج‌وتخت» شبیه خواهد بود. «اوتو بتراست» کارگردان این سریال خواهد بود که برخی از قسمت‌های شگفت‌انگیز سریال «آینه سیاه» را ساخته بود. روند فیلم‌برداری سریال هیلو اواخر سال ۲۰۱۹ شروع می‌شود و گفته شده مدت زمان کل فصل اول هم ۱۰ ساعت خواهد بود.


منبع: GameSpot

علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید