اینستاگرام ویژگی جدیدی را منتشر کرد؛ این ویژگی جدید، هوش مصنوعی اینستاگرام را برای حذف حرف‌های زشت به کار می‌برد تا این پیام‌ها حذف شوند. اینستاگرام برای مبارزه با آزار و اذیت و قلدری مخصوصا در بین نوجوانان، این ویژگی را فعال کرده است.

هوش مصنوعی اینستاگرام به‌صورت خودکار حرف‌های زشت را شناسایی می‌کند. همچنین وقتی‌که کاربر بخواهد نظری شامل کلمات زشت بگذارد، هوش مصنوعی اینستاگرام از کاربر می‌پرسد که واقعا می‌خواهد این نظر را ارسال کند یا خیر.

مطالب پیشنهادی
هوش مصنوعی اینستاگرام

اگر به دنبال یک‌چیز تأثیرگذارتر هستید می‌توانید از ویژگی دیگری به نام Restrict استفاده کنید. زمانی که این ویژگی را روی یک کاربر فعال کنید، او نظری که ارسال کرده را مشاهده می‌کند، اما درواقع این نظر برای هیچ‌کس قابل مشاهده کنید. این روش به‌نوعی قطع دسترسی محدود یا (Shadowbaning) نام دارد. ویژگی Restrict باعث می‌شود که کاربر حتی متوجه نشود که شما آنلاین هستید یا خیر. حتی اگر دایرکت مسیج‌های فردی که در Restrict قرار گرفته را هم بخوانید، او متوجه نمی‌شود.

هوش مصنوعی اینستاگرام

هوش مصنوعی اینستاگرام از هم‌اکنون فعال شده و کاربران می‌توانند از آن استفاده کنند.


منبع: GSMArena

علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید