برنامه مایکروسافت ورد یکی از محبوب‌ترین نرم‌افزارهای تولید محتوا در دنیا به‌حساب می‌آید. محبوبیت و کارایی این نرم‌افزار باعث شد که مایکروسافت آن را برای گوشی‌های هوشمند اندروید و iOS هم منتشر کند. حالا مشخص شده که ورد اندروید بیش از یک میلیارد بار از فروشگاه گوگل پلی دانلود شده است. ورد اندروید بیشتر از سایر نرم‌افزارهای آفیس از گوگل پلی دانلود شده است.

ورد اندروید

برنامه اکسل دومین برنامه محبوب آفیس روی اندروید به حساب می‌آید که بیش از ۵۰۰ میلیون بار دانلود شده است. برنامه‌های OneNote، OneDrive و PowerPoint هم با همین مقدار دانلود یکی دیگر از برنامه‌های محبوب آفیس برای اندروید است. برنامه Outlook از مجموعه آفیس هم ۱۰۰ میلیون بار دانلود شده است. البته این آمار می‌تواند بیشتر از این هم باشد. این آمار تنها از گوگل پلی به دست آمده است. مایکروسافت با برخی شرکت‌های سازنده موبایل صحبت کرده تا این برنامه‌ها پیش فرض روی گوشی‌هایشان قرار داشته باشد. مثلا گوشی‌های سامسونگ پیش فرض از نرم‌افزارهای آفیس استفاده می‌کنند.

استقبال از ورد اندروید و سایر محصولات آفیس مایکروسافت در حالی جذاب است، سرویس گوگل داکس هم در چند سال گذشته موردتوجه قرار گرفته است. به‌هرحال بیشتر سازمان‌‌ها و شرکت‌ها دوست دارند که از سرویس آفیس مایکروسافت استفاده کنند. به‌هرحال ظاهر آشنای آفیس روی کامپیوترها شخصی یکی از دلایل استفاده از این نرم‌افزار است.


منبع:‌ Android Police

علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید