یکی دیگر از بازی‌هایی که شرکت الکترونیک آرتز در نمایشگاه E3 2019 معرفی کرد، فیفا 20 بود. از ویژگی‌های این بازی می‌توان به اضافه شدن فیقا استریت اشاره کرد. حالت فیفا استریت در فیفا 20، «ولتا فوتبال» (Volta Football) نام دارد.

حالت ولتا فوتبال در قالب سناریوی تک‌نفره در بخش Career در اختیار گیمرها قرار می‌گیرد. این بازی شامل بخش چند نفره و حتی بخش داستانی خاص خود است. گفته شده این سناریوی جدید شامل لیگ‌های مختلف هم می‌شود. ولتا فوتبال را می‌توان به صورت Kick-off هم بازی کرد.

در حالت خیابانی فیفا 20، بازیکنان می‌توانند قوانین خاص خود را در بازی اعمال کنند. قوانینی که کاملا قابل تغییر هستند و هیچ محدودیتی ندارند. مودهای مختلفی مانند بازی سه به سه، چهار به چهار و پنج به پنج در این عنوان دیده می‌شود. گفته شده، زمین‌های مسابقه این قسمت بسیار زیاد خواهد بود و در کشورهای مختلفی در سراسر دنیا قرار دارند.

در حالت ولتا فوتبال بازیکنان می‌توانند لباس تیم خود را انتخاب کنند، کفش‌های مخصوص داشته باشند و آیتم‌های مختلفی را به تیم خود اضافه کنند. گفته شده بازیکنان با پشت‌سر گذاشتن چالش‌های مختلف، می‌توانند بازیکنان مختلفی آزاد کنند و در اختیار بگیرند.

بازی فیفا 20 به همراه ولتا فوتبال در تاریخ ۵ مهرماه برای ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و کامپیوترهای شخصی راهی بازار می‌شود.


منبع: Polygon

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید