دقیقا ۱۲ ماه پیش، شرکت هواوی از تراشه Kirin 710 رونمایی کرد؛ یک تراشه میان رده که برای اولین بار در گوشی «آنر 8X» قرار گرفت و این گوشی مهرماه معرفی شد. آنر 8X به خاطر قیمت عالی در کنار نمایشگر و باتری بزرگ، توانست به‌سرعت نظر کاربران را به خودش جلب کند و رکوردهای زیادی را برای کمپانی هواوی ثبت کند. برای چهار ماه متوالی، آنر 8X توانست پرفروش‌ترین گوشی در چین باشد و درنهایت پس از ۱۷۳ روز، تعداد فروش این گوشی از ۱۰ میلیون دستگاه عبور کرد. حالا روز گذشته و در جریان مراسمی پیرامون تراشه Kirin 810، یکی از مدیران هواوی اعلام کرد که تابه‌حال بیش از ۱۵ میلیون دستگاه گوشی آنر 8X در سراسر جهان فروش رفته است که آن را به پرفروشترین گوشی «آنر» (Honor) در کل تاریخ این شرکت تبدیل می‌کند.

معاون مدیرعامل کمپانی آنر این ۱۵ میلیون دستگاه در مدت زمان ۹ ماه و در سراسر جهان فروخته شده‌اند. این گوشی نه‌تنها پرفروشترین گوشی آنر محسوب می‌شود، بلکه رکوردهایی هم در فروشگاه اینترنتی JD.com شکسته است.

پرفروشترین گوشی آنر

یکم مردادماه قرار است مدل بعدی این گوشی با نام آنر 9X معرفی شود که از تراشه Kirin 810 استفاده می‌کند. انتظار داریم که مدل جدید هم بتواند عملکردی کم‌وبیش مشابه آنر 8X داشته باشد. با توجه به اطلاعات لو رفته تا به امروز، انتظار داریم که آنر 9X دو دوربین در پشتش داشته باشد، دوربین سلفی آن از مکانیزم بالا جهنده استفاده کند و رنگ‌بندی خیلی جذابی هم داشته باشد.


منبع: GSMArnea

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید