فیلم‌هایی که از روی بازی‌های ویدیویی ساخته می‌شوند، معمولا خیلی بد از آب درمی‌آیند، ولی ظاهرا این بار «کارآگاه پیکاچو» این نفرین را از بین برده است؛ چراکه طبق گزارش‌های منتشرشده، این فیلم توانسته است به پرفروش‌ترین فیلم بازی‌های ویدیویی تبدیل شود. این آمار، پس از فروش آخر هفته این فیلم، منتشر شده است.

پرفروش‌ترین فیلم بازی‌های ویدیویی

طبق گزارش‌های منتشرشده، کارآگاه پیکاچو توانست در سراسر جهان، فروشی معادل ۴۳۶ میلیون دلار داشته باشد. از این رقم، ۱۴۳٫۳ میلیون دلار به ایالات‌متحده و بقیه آن به سایر نقاط جهان مربوط می‌شود. جالب است بدانید که حتی اکران فوق‌العاده کارآگاه پیکاچو هم نشان داده بود که این فیلم ممکن است به پرفروش‌ترین فیلم بازی‌های ویدیویی تبدیل شود.

پرفروش‌ترین فیلم بازی‌های ویدیویی

بیشتر نقدهای این فیلم، مثبت هستند که اکثرشان، از داستان و روند فیلم تعریف کرده‌اند. البته نقش «رایان رینولدز» (Ryan Reynolds) را هم به‌عنوان صداپیشه شخصیت پیکاچو نباید نادیده گرفت. این در حالی است که اکثر پوکمون‌ها اصلا حرف نمی‌زنند! مدتی پیش هم اعلام شد که دنباله این فیلم از همین حالا چراغ سبز را دریافت کرده است. البته تاریخ معرفی آن مشخص نشده است. تهیه‌کننده کارآگاه پیکاچو قبلا اعلام کرده است که تمایل دارد یک دنیای سینمایی در مورد پوکمون‌ها خلق کند؛ یعنی دقیقا همان کاری که شرکت مارول با دنیای سینمایی MCU کرد. نظر شما در این مورد چیست؟


منبع: Ubergizmo

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید