خبرها حاکی از آن هستند که پلیس آلمان، یک پورشه پانامرا با روکش طلا را از جاده خارج کرده است؛ علت این تصمیم، براق بودن سطح بدنه خودرو ذکر شده است.

به گزارش روزنامه هامبورگ مورگن پست، هفته گذشته، راننده‌ای ۳۱ ساله توسط پلیس آلمان در حاشیه جاده متوقف شد؛ پس از توقف، به این راننده اعلام شد که خودرو پورشه پانامرای او که با ورقه طلا تزیین شده است، ممکن است برای سایر رانندگان حادثه‌آفرین باشد. خطر احتمالی به بازتاب نور خورشید از سطح خودرو و کاهش دید رانندگان حاضر در جاده ارتباط دارد. در ادامه، از راننده خواسته شد که برای برداشتن روکش طلا و ثبت مجدد خودرو اقدامات لازم را انجام دهد. شواهد حاکی از آن هستند که علیرغم دستور اکید پلیس، راننده پورشه پانامرا با روکش طلا به راندن آن ادامه داده است.

مطالب پیشنهادی
پورشه پانامرا با روکش طلا

پنج روز بعد از اخطار اولیه، راننده خاطی بار دیگر توسط پلیس متوقف شد؛ این بار علاوه بر انتقال خودرو به پارکینگ، سوییچ و مدارک آن هم ضبط شد. میزان جریمه اعمال‌شده برای پانامرای طلایی اعلام نشده است؛ اما مالک آن برای تحویل خودرو و برگرداندن قانونی خودرو به خیابان، ملزم به جداکردن روکش طلا خواهد بود.

در پایان گزارش هامبورگ مورگن پست به مشکلی مشابه برای لامبورگینی اشاره شده است؛‌ البته راننده لامبورگینی پس از توجیه شدن توسط پلیس درباره روکش طلای ماشینش، برای برداشتن آن اقدام کرده است.


منبع: Autoblog

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید