سرویس استریم بازی گوگل به با نام استادیا شناخته می‌شود، نظر بازی‌سازان را به سمت خود جلب کرده است. براساس گفته‌های «سم کورکوران» که در سمت Technical Account Manager سرویس استادیا فعالیت می‌کند، هم اکنون چهار هزار بازیساز به استادیا علاقه نشان داده‌اند و در برنامه همکاری این سرویس ثبت‌نام کرده‌اند.

کورکوران می‌گوید:

در حال حاضر بیش از چهار هزار شرکت برای دسترسی به استادیا ثبت‌نام کرده‌اند. برخی‌ها برای ساخت بازی روی استادیا اقدام کرده‌اند و برخی‌ها فقط می‌خواهند این سرویس را آزمایش کنند. همچنین تمام این چهار هزار درخواست توسط کارمندان گوگل بررسی شده‌اند.

چنین واکنشی از طرف بازی‌سازان قابل پیش‌بینی بود. به‌هرحال هر پلتفرم جدیدی می‌تواند یک گزینه فروش بازی برای بازی‌سازان باشد. به همین دلیل درخواست برای استفاده از استادیا زیاد بوده است.

چهار هزار بازیساز

این مسئول گوگل به بازی‌سازانی که درخواست استفاده از استادیا را دارند گفت:

چیزی که من همیشه پیشنهاد می‌دهم با استقبال خوبی هم مواجه شده این است که بازی‌سازان قبل از درخواست استفاده از استادیا باید خوب فکر کنند. استادیا سرویسی است که می‌تواند بازی‌ها را روی دستگاه‌های مختلف اجرا کند و به همین دلیل مردم روی وسیله‌های مختلف به بازی دسترسی خواهند داشت.

سرویس استادیا پاییز امسال در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.


منبع: Dual Shockers

علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید