مایکروسافت در نمایشگاه E3 2019 کنترلر الیت 2 را معرفی کرد. این کنترلر امکان شخصی‌سازی بسیار پیشرفته‌ای را در اختیار گیمرها قرار می‌دهد. کنترلر الیت 2 با قیمت ۱۸۰ دلار راهی بازار می‌شود. از ویژگی‌های این محصول می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

کنترلر الیت 2

کنترلر الیت 2 یکی از پیشرفته‌ترین کنترلرهای بازی دنیا به حساب می‌آید که راهی بازار شده است. این کنترلر با ایکس‌باکس وان و کامپیوترهای شخصی ویندوزی سازگار است. این کنترلر در مقایسه با مدل قبلی خود ۳۰ مورد پیشرفت داشته است. گیمرها با توجه به نیاز خود می‌توانند میزان تشخیص فشار روی دکمه‌های Thumbstick را شناسایی کند. بازیکنان می‌توانند میزان فشار روی Thumbstickها را تغییر دهند و به حالت ایکس‌باکس ۳۶۰  یا حالت استاندارد ایکس‌باکس وان تغییر دهند. کاربران می‌توانند میزان فشار روی دکمه‌های Trigger را هم تغییر دهند. با این کار می‌توانند با فشار کمتر در بازی تیراندازی کنند. کاربران می‌توانند روی این کنترلر سه پروفایل مختلف درست کنند و با انتخاب این پروفایل‌ها تنتظیمات خاص خود را در بازی و خود کنترلر داشته باشند.

کنترلر الیت 2

مایکروسافت روی کنترلر الیت 2 از باتری شارژی استفاده کرده که می‌تواند تا ۴۰ ساعت کار کند. این باتری به شکلی طراحی شده که می‌تواند سال‌ها کار کند و عمر آن کم نخواهد شد. این کنترلر با کابل USB-C شارژ می‌شود و حتی یک داک مخصوص دارد. کنترلر جدید ایکس‌باکس وان از ابتدا طراحی شده و متریال‌های جدیدی برای بدنه و دکمه‌های آن در نظر گرفته شده است؛ حتی آچار مخصوصی برای دکمه‌های این کنسول در نظر گرفته شده که کاربران به‌وسیله آن می‌توانند میزان حساسیت دکمه‌ها را تنظیم کنند. یک بسته‌بندی باکیفیت هم برای این کنترلر در نظر گرفته شده است.

در جعبه این کنترلر علاوه بر اینکه خود کنترلر وجود دارد، آیتم‌های دیگری هم وجود دارند. ۶ مدل ThumbStick داخل جعبه دیده می‌شود. چهار پدال برای این کنترلر ساخته شده که در پشت آن قرار می‌گیرد و برای بازی‌های رانندگی مناسب خواهند بود. یک ست کامل از دکمه‌های دی-پد هم برای این کنترلر داخل جعبه قرار گرفته است. ابزار مخصوص تنظیم دکمه Thumbstick برای این کنترلر ساخته شده است. داک مخصوص شارژ و کابل آن هم داخل جعبه قرار دارد.

مایکروسافت اعلام کرد که کنترلر الیت 2 در تاریخ ۱۳ آبان ماه راهی بازار می‌شود. در ادامه می‌توانید ویدیوی معرفی کنترلر جدید ایکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی را ببینید:


منبع: Gematsu

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید