یکی از بازیگران معروفی که در بازی Death Stranding ساخته جدید هیدئو کوجیما حضور دارد «مدس میکلسن» است. امروز مشخص شد که او اولین انتخاب برای حضور در این سریال نبوده است. در جریان پنبلی که کوجیما و نیکلاس ویندینگ رفن کارگردان هالیوودی که در بازی هم حضور دارد، برگزار شد، مشخص شد که در ابتدا قرار بود کیانو ریوز در Death Stranding حضور داشته باشد. کوجیما می‌گوید:

در ابتدا من پیشنهاد کردم کیانور ریوز در Death Stranding حضور داشته باشد؛ اما در حقیقت دلم می‌خواست از مدس میکلسن استفاده کنم.

Death Stranding با حضور کیانو ریوز

به نظر می‌رسد مدتی می‌شود که از ریوز درخواست می‌شود که در بازی‌های ویدیویی هم حضور داشته باشد. حتما می‌دانید که او در بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ حضور دارد. امسال سال بزرگی برای ریوز بود. او در فیلم جان ویک 3 بازی کرد و حضور کوتاهی هم در فیلم کمدی «همیشه شاید من باش» شبکه نتفلیکس داشت. او حتی صداپیشه یکی از شخصیت‌های انیمیشن «داستان اسباب بازی ۴» هم بود. پروژه جدید او قسمت جدید از مجموعه فیلم‌های «بیل و تد» است.

کوجیما در کنار اینکه اعلام کرد گزینه اول حضور کیانو ریوز در Death Stranding بوده، اطلاعات جدیدی از بازی منتشر کرد. او گفت:

بازیکنان به‌تنهایی کنترل «سم» را به‌دست می‌گیرند. بازیکنان سعی می‌کنند که شهرها را به هم متصل کنند. زیاد نمی‌توانم درباره این موضوع صحبت کنم، اما هر کسی که این بازی را تجربه می‌کند و در دنیای بازی حضور پیدا می‌کند یکسری ارتباط غیرمستقیم با افراد دیگر برقرار خواهد کرد.

کوجیما می‌گوید:

من یک اوتاکو هستم (اوتاکو در ژاپنی به کسی گفته می‌شود که علاقه زیادی به کامپیوتر را یک مهارت خاص داشته باشد.) و فکر می‌کنم معلم‌ها و خانواده من را آن‌طور که باید درک نکردند. من ۱۰ سال پیش به کامیک-کان آمدم و آنجا افرادی را دیدم که من را دوست داشتند. فکر می‌کنم این چیزی است که شما از بازی دریافت خواهید کرد.

از دیگر بازیگرانی که در این بازی حضور دارند می‌توان به «لئا سیدو» اشاره کرد که فبلا در فیلم «اسپکتر» بازی کرده بود. «مارگارت کوالی» هم که در فیلم «روزی روزگاری در هالیوود» بازی کرده هم در این بازی ویدیویی حضور دارد. «لیندسی واگنر» بازیگر فیلم‌هایی مانند «زن بیونیک» هم در این بازی حضور دارد. همچنین باید به این موضوع اشاره کنیم که «گی‌یرمو دل تورو» که چند سال پیش برای ساخت فیلم «شکل آب» جایزه اسکار گرفت هم در این بازی دیده می‌شود. این بازی در تاریخ ۱۷ آبان ماه امسال برای پلی‌استیشن ۴ عرضه می‌شود.


منبع: GameSpot

علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید