شرکت الکترونیک آرتز در برنامه EAPlay که به مناسبت نمایشگاه E3 2019 برگزار کرد، ۱۵ دقیقه گیم پلی Star War Jedi Fallen Order را نشان داد. این بازی توسط استودیوی Respawn سازنده بازی‌های Titanfall و Apex Legends در حال ساخت است و در پاییز امسال برای ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و کامپیوترهای شخصی راهی بازار خواهد شد. این بازی کاملا تک‌نفره خواهد بود و هیچ سناریوی چند نفره و خرید درون برنامه‌ای هم ندارد.

گیم پلی Star War Jedi Fallen Order به صورت همزمان و زنده توسط یک بازیکن حرفه‌ای بازی شد و هیچ‌گونه صحنه حذف شده‌‌ای را شامل نمی‌شد. سازندگان بازی اعلام کردند که دموی نشان داده‌شده، سه ساعت پس از شروع بازی است. قهرمان بازی را که «کال» نام دارد در این دمو مشاهده می‌کنید که قصد دارد به یک «جدای» تبدیل شود. محیط‌های بازی بزرگ طراحی شده‌اند؛ اما بازی Open-World نیست و کاملا خطی دنبال خواهد شد. در دموی نشان داده شده، مشخص شد که تنوع دشمنان خوب است و گیم‌پلی بازی هم ویژگی‌های بسیار زیادی دارد. قهرمان بازی توانایی ثابت کردن اجسام و حتی دشمنان را دارد. با این قدرت می‌تواند به شکل‌های مختلف با گروهی از دشمنان مبارزه کند و آن‌ها را از بین ببرد.

گیم پلی Star Wars Jedi The Fallen Order

داستان بازی پس از اتفاقات فیلم «جنگ ستارگان قسمت سوم: انتقام سیت» رخ می‌دهد. تمام جدای‌ها از بین رفته‌اند و دنیا در تاریکی فرو رفته است. در گیم پلی Star Wars The Fallen Order مشخص شد که کال به سیاره‌ای به نام «کاشیک» (Kashyyyk) رفته که تا ووکی‌ها را نجات دهد. کال چندین قدرت فورس مختلف دارد که به وسیله آن‌ها می‌تواند موانع را از سر راه خود کنار بگذارد و دشمنان را از بین ببرد.

در ادامه بد نیست ۱۵ دقیقه گیم پلی بازی Star Wars The Fallen Orders را ببینید:


منبع: Kotaku

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید