شرکت کونامی اعلام کرد که یوونتوس در انحصار PES 2020 قرار گرفته است. این موضوع تاثیرات نه‌چندان خوبی روی بازی FIFA 20 هم می‌گذارد. شرکت EA اعلام کرد که قرارداد همکاری این شرکت با تیم یوونتوس در تاریخ ۳۰ جولای به‌پایان می‌رسد و به همین دلیل کونامی توانسته کاری کند که یوونتوس در انحصار PES 2020 قرار بگیرد.

یوونتوس در انحصار PES 2020

اما انحصاری شدن یوونتوس در بازی PES 2020 چه تغییراتی در FIFA 20 به وجود می‌آورد؟ اولین تغییر این است که یوونتوس با نام دیگری در فیفا 20 دیده می‌شود. گفته شده نام یوونتوس در جدیدترین نسخه فیفا به Piemonte Calcio تغییر پیدا می‌کند. همچنین الکترونیک آرتز دیگر نمی‌تواند از استادیوم این تیم و حتی لباس رسمی این باشگاه محبوب ایتالیایی هم استفاده کند. با این حال اسم بازیکنان تغییر نمی‌کند و همچنان نام رونالدو و دیگر بازیکنان را در این تیم خواهید دید. البته الکترونیک آرتز اعلام کرده که تغییر نام باشگاه یوونتوس تاثیری روی بازی فیفا 19 نمی‌گذارد. بازی PES 2020 در تاریخ ۱۹ شهریورماه سال ۹۸ برای ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و کامپیوترهای شخصی راهی بازار می‌شود. بازی فیفا ۲۰ هم در تاریخ ۵ مهرماه برای پلتفرم‌های مختلف راهی بازار می‌شود. در ادامه می‌توانید تریلر معرفی باشگاه یوونتوس در بازی PES 2020 را مشاهده کنید.


منبع: VG247

علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید