جدیدترین مطالب

دنیای بدون پول نقد

دنیای بدون پول نقد چیست و به چه فناوری‌هایی نیاز دارد؟

با گسترش بیماری کووید-۱۹ (کرونا) و شیوع این ویروس عجیب در تمام جهان و الزام رعایت پروتکل‌های بهداشتی، هر چه کمتر از پول نقد و دست‌هایمان استفاده کنیم بهتر است.
بازی های شهرسازی اندروید

بازی های شهرسازی اندروید ؛ آرمان‌شهر خودتان را بسازید

بازی های شهرسازی اندروید ساخت و مدیریت شهرها را شبیه‌سازی می‌کند. در این مقاله ۱۱ بازی از این ژانر را به شما معرفی می‌کنیم و با آن‌ها می‌توانید از یک شهرساز مبتدی به یک حرفه‌ای تبدیل شوید و آرمان‌شهر خودتان را بسازید.
استفاده از گوشی اندروید به عنوان وبکم

استفاده از گوشی اندروید به عنوان وبکم به چه صورت است؟

در این مقاله، مراحل مختلف استفاده از گوشی اندروید به عنوان وبکم را یاد می‌گیرید و می‌توانید گوشی خود را به یک وبکم تبدیل کنید. مراحل، صرف نظر از اینکه چه برنامه‌ای دانلود می‌کنید، تقریبا یکسان هستند.
بازی های استراتژی آفلاین اندروید

بازی های استراتژی آفلاین اندروید ؛ حاکم قلمرو خودتان باشید

همه گیمرهای موبایل عاشق بازی‌های استراتژی هستند و این علاقه را می‌توان از تعداد کاربران بازی‌هایی مثل کلش آو کلنز (Clash of Clans) و کلش رویال (Clash Royal) فهمید. در این مقاله بازی‌هایی را به شما معرفی می‌کنیم که برای بازی کردن آن‌ها نیازی به اتصال دائم اینترنت ندارید و همیشه و همه‌جا می‌توانید آن‌ها را بازی کنید.
بازی های جدید اندروید هفته سوم مرداد

بازی های جدید اندروید هفته سوم مرداد ؛ بازی‌ها و آپدیت‌های جدید

به سومین یکشنبه مرداد ماه خوش آمدید. یکشنبه‌ها «بازی‌های جدید اندروید» را معرفی می‌کنیم و این هفته هم با بازی های جدید اندروید هفته سوم مرداد با شما هستیم. این هفته شاهد...
بهترین بازی های هفته سوم مرداد

بهترین بازی های هفته سوم مرداد ؛ معرفی پنج بازی جذاب

هفته سوم مرداد هم از راه رسید و با یکی دیگر از «بهترین بازی‌های هفته» با شما هستیم. اگر به دنبال پنج بازی برتر هستید که هفته پیش در گوگل پلی و اپ استور اپل منتشر شدند و غوغا کردند، جای درستی آمدید!
بازی های شوتر اول شخص آفلاین

بازی های شوتر اول شخص آفلاین ؛ بدون اینترنت بازی کنید

بازی های شوتر اول شخص، آدرنالین خالص هستند. این ژانر از بازی‌ها، اکشن و پویا هستند و ما را به گیمرهای واقعی تبدیل می‌کنند. امروزه تعداد زیادی از بازی‌های شوتر اول شخص (FPS) طراحی و ساخته شدند که به صورت آنلاین می‌توانید آن‌ها را بازی کنید.
بسته شدن خودکار برنامه ها در اندروید

بسته شدن خودکار برنامه ها در اندروید چه راه حلی دارد؟

اجرای بازی‌ها، برنامه‌های شبکه‌های اجتماعی، پخش کردن ویدیو و دریافت و ارسال پیام یا تماس، تنها گوشه‌ای از کارهایی است که با گوشی‌های خود انجام می‌دهیم. این حجم از فعالیت‌ها ممکن است باعث بسته شدن خودکار برنامه ها در اندروید شود.
بازی های پرستاری اندروید

بازی های پرستاری اندروید ؛ یک روز با کادر درمان پزشکی

در بیشتر بازی‌های ویدیوی، گیم‌پلی روی کشتن دشمنان یا فرار از چنگال اهریمنان تمرکز دارد. اما اگر بازی جذابی داشته باشید که در آن بتوانید دیگران را درمان کنید، چه؟
بازی های کلیکی اندروید

بازی های کلیکی اندروید سال ۲۰۲۰ ؛ ساده و دوست‌داشتنی

بازی‌های کلیکی یا Idle Games سبکی از بازی‌ها هستند که ساده‌ترین مکانیک را دارند. اسم این سبک از بازی‌ها از صدای کلیک ماوس گرفته شده است. در موبایل، به جای واژه «Clickers» یا «کلیک‌کنندگان» از «Tapers» یا «ضربه‌زنندگان» استفاده می‌شود.

فناوری

بازی و سرگرمی

فیلم و سریال