شرکت ایسر به لطف سری لپ‌تاپ‌های ConceptD توانست برنده Good Design امسال شود.

اوایل امسال، شرکت ایسر از لپ‌تاپ خاص و منحصربه‌فرد ConceptD رونمایی کرد. این لپ‌تاپ‌ها مخصوص هنرمندان و تولیدکنندگان محتوای تصویری ساخته شده‌اند؛ چراکه این لپ‌تاپ می‌تواند به‌صورت یک بوم طراحی هم بایستد. این طراحی خاص باعث شد تا هر دو مدل ConceptD 7 و ConceptD 9 بتوانند برنده Good Design 2019 شوند.

این جوایز به ایسر کمک خواهد کرد تا بتواند توسعه و بازاریابی سری لپ‌تاپ‌های ConceptD را با سرعت بیشتری پیش ببرد. بارزترین ویژگی این لپ‌تاپ‌ها، لولاهای Ezel Aero آن‌ها محسوب می‌شود که می‌تواند نمایشگر را از کیبورد جدا کند و آن را مثل یک تخته نقاشی روبروی کاربر قرار دهد. این لولاها از جنس آلومینیوم و توسط ماشین‌های CNC ساخته شده‌اند تا هم کیفیت خیلی بالایی داشته باشند و هم به‌مرورزمان خراب نشوند.

البته این‌همه پیروزی‌های ثبت‌شده برای ایسر نبود؛ در ادامه مراسم Good Design Awards 2019، دو مدل لپ‌تاپ Swift 7 و TravelMate P6 هم توانستند برای طراحی زیبایشان، برنده Good Design 2019 شوند. این دو مدل لپ‌تاپ همان‌طور که نامشان نشان می‌دهد، برای کاربرانی طراحی شده است که زیاد سفر می‌کنند یا شغلشان طوری است که همیشه باید لپ‌تاپ خود را همراهشان داشته باشند.


ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید