هر روز به تعداد بازی‌های کنسولی که با پلتفرم‌های اندروید و iOS سازگار می‌شوند، اضافه می‌شود و به این معنی است که زمان تغییر فرا رسیده است. در این مقاله، بازی های اندروید با پشتیبانی از دسته را به شما معرفی می‌کنیم که در سال ۲۰۱۹ و تا این تاریخ از سال ۲۰۲۰ بهترین گزینه‌ها هستند.

بهترین بازی های اندروید با پشتیبانی از دسته

بازی های اندروید با پشتیبانی از دسته - ۱

Horizon Chase – World Tour

به مسابقات قهرمانی ماشین‌سواری در کالیفرنیای آفتابی خوش آمدید! مسابقات سالانه استعدادهای جدیدی را کشف می‌کنند، هر کس می‌تواند در این مسابقات شرکت کند، حتی اگر مبتدی صفرکیلومتر باشد. اما اگر خوش‌شانس باشید، پیروزی از آن شما خواهد شد و جوایز و پاداش‌های هیجان‌انگیزی در انتظار شما خواهد بود.

چرا این بازی ارزش دانلود دارد؟

در این بازی که از بهترین بازی های اندروید با پشتیبانی از دسته است، بیش از ۲۲ ماشین را تجربه خواهید کرد و ۴۰ شهر جهان را خواهید دید. قوانین این مسابقه اصلا پیچیده نیست، همه چیز بسیار ساده است و تنها کاری که باید بکنید این است که پیروز میدان باشید و زودتر از بقیه به خط پایان برسید.

وقت آن رسیده حرف‌هایتان را به عمل تبدیل کنید و به گذشته باز گردید و در یک مسابقه قدیمی و رترو شرکت کنید. بله، این بازی گرافیک مدرن با جزئیات فراوان و مدیریت پیشرفته ندارد. همه‌چیز ساده است و کسانی که از نوستالژی لذت می‌برند، طراحی این بازی را تحسین خواهند کرد.

بازی های اندروید با پشتیبانی از دسته - ۲

Modern Combat 5

مجموعه بازی‌های Modern Combat هر بار باعث پیشرفت فناوری می‌شوند که برای میلیون‌ها شرکت رویا و آرزو است. این بازی یکی از بهترین بازی های اندروید با پشتیبانی از دسته است. گرافیک بازی‌ها شبیه بازی‌های کامپیوتری است، گیم‌پلی بازی به شما امکان می‌دهد Call of Duty را روی سیستم‌عامل‌های تلفن همراه امتحان کنید و موسیقی بازی و دیالوگ‌ها با دوبله کامل، تازگی را به دسته‌بندی بازی‌های اکشن با کیفیت اضافه می‌کند. در کل، تمام این جزئیات، استایل منحصربه‌فرد و فضایی دل‌پذیر را به گیمر می‌دهد.

چرا این بازی ارزش دانلود دارد؟

تعیین ماموریت‌ها این بازی را جذاب کرده است. بله، گشتن در مکان‌های مختلف مجاز نیست و انتخاب مسیر مورد نظرتان هم همینطور، اما تمام راهروهای موجود سطح غیر قابل توصیفی از کیفیت و سرگرمی را به گیمر می‌دهد. در این بازی می‌توانید به قهرمان خود آموزش دهید، مهارت‌های او را تقویت کنید، تاکتیک‌های مختلف را انتخاب کنید و به تنهایی مبارزه کنید یا با گروه خود به شبکه مبارزات ملحق شوید و تیم مقابل را شکست دهید.

بازی های اندروید با پشتیبانی از دسته - ۳

Morphite

در حال حاضر هر کس که بازی Morphite را دانلود کند، یکی از بهترین بازی های اندروید با پشتیبانی از دسته را دانلود می‌کند و دنیایی کاملا تصادفی در اختیار او قرار می‌گیرد و هر سیاره مملو از موجودات مختلفی است که از همان ابتدای مسیر با گیمر خواهند بود.

این رویکرد باعث می‌شود این بازی را بارها و بارها بتوان بازی کرد و هیچ‌وقت هم تکراری نشود، چون هر بازی با دیگری متفاوت است و فرصت‌های جدید برای سفر و توسعه در اختیار گیمر قرار می‌گیرد.

چرا این بازی ارزش دانلود دارد؟

داستان این بازی درباره دختری است که رویاهای عجیب و جذابی در سر دارد؛ رویای کشف سرزمین‌های جدید، پیدا کردن اشکال مختلف و غیرطبیعی زندگی و درگیر شدن در ماجراجویی‌های جذاب. وقتی به یک زندگی جدید فرستاده می‌شود، رویاها به واقعیت تبدیل می‌شوند و او در جهان جدید آزاد است تا هر کاری می‌خواهد بکند و هر جایی دوست دارد، برود.

گرافیک و گیم‌پلی بازی هم به جدی جذاب است و به جزئیات آن توجه شده است که هر گیمری را مجذوب خودش می‌کند. این بازی بدون شک یکی از بهترین بازی های اندروید با پشتیبانی از دسته است که می‌توانید همین امروز آن را از گوگل پلی دانلود کنید.

بازی های اندروید با پشتیبانی از دسته - ۴

Oceanhorn

بازی Oceanhorn یک بازی ماجراجویی جذاب درباره یک پسر است که به طور انحصاری برای گوشی‌های هوشمند و تبلت‌های اندرویدی طراحی و ساخته شده است. این بازی گرافیک کنسولی فوق‌العاده و داستان جذاب و گیرایی دارد. دانلود Oceanhorn برای کاربران اندروید رایگان است و می‌توانید بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای وارد جهانی پر از ماجراجویی شوید و یکی از بهترین بازی های اندروید با پشتیبانی از دسته را تجربه کنید.

چرا این بازی ارزش دانلود دارد؟

با توجه به داستان بازی، یک روز از خواب بیدار می‌شوید و نمی‌توانید پدر خود را پیدا کنید. حالا برای پیدا کردن او باید سفری هیجان‌انگیز را آغاز کنید. نکته شایان توجه این است که در نقش یک پسر بازی خواهید کرد و برای پیدا کردن پدرتان، سرنخ‌ها، راهنمایی‌ها و ساکنینی را ملاقات خواهید کرد و باید سیاه‌چاله‌های مختلفی را کشف کنید.

بازی های اندروید با پشتیبانی از دسته - ۵

Neon Shadow

در یکی دیگر از بازی های اندروید با پشتیبانی از دسته باید به یک پایگاه فضایی بروید تا آن را از چنگال ربات‌ها و هوش مصنوعی نجات دهید.

چرا این بازی ارزش دانلود دارد؟

در این بازی باید زمین را از چنگ استعمارگران نجات دهید. ویروسی وحشتناک کنترل یکی از ایستگاه‌های فضایی را به دست گرفته است. امروزه، هوش مصنوعی کنترل ربات‌ها را کنترل می‌کند، ربات‌ها انسانیت را به خطر می‌اندازند و در زمان کوتاهی کنترل همه‌چیز را به دست می‌گیرند.

در این بازی که یکی از بهترین بازی های اندروید با پشتیبانی از دسته است، باید ایستگاه فضایی را از ربات‌ها پس بگیرید و به آن‌ها اجازه ندهید به زمین برسند. بهترین اسلحه‌ها و تجهیزات در اختیار شما قرار می‌گیرد و باید هر موجود مکانیکی را که می‌بینید از بین ببرید.

بازی های اندروید با پشتیبانی از دسته - ۶

Sword of Xolan

داستان تاریخی این بازی افسانه‌ای، درباره جنگجویی جوان و شجاع به نام «زولان» است که از جوانی از بی‌قانونی و بی‌عدالتی متنفر بوده است. همین خصوصیات منحصربه‌فرد او را وادار کرد تا برای آزاد کردن سرزمین خود از چنگ موجودات مختلف و رهایی قبیله‌ها از اسارت، سفر خطرناکی را آغاز کند و یکی از بهترین بازی های اندروید با پشتیبانی از دسته را بسازد.

چرا این بازی ارزش دانلود دارد؟

با وجود این واقعیت که بازی، مجموعه‌ای کلاسیک و قدیمی از مهارت‌های مختلف برای کاراکتر در نظر گرفته است (دوبار پریدن، حمله با شمشیر، پرت کردن گوی‌های آتشین و حرکات معمولی در فضای دوبعدی)، گیم‌پلی بازی خسته‌کننده و یکنواخت نیست. در این بازی هیولاهای مختلفی می‌بینید که در تمام مراحل هستند و باید با روش‌های متنوع آن‌ها را از بین ببرید.

بازی های اندروید با پشتیبانی از دسته - ۷

Dungeon Hunter 5

داستان جذاب بازی Dungeon Hunter با سبک یک بازی نقش‌آفرینی ساگا وارد دنیای جدیدی می‌شود، جنگ تمام شده است و مردم نجات پیدا کردند. اما فساد، جرم و جنایت و بی‌مسئولیتی را به شدت افزایش داده است و تمام پادشاهی را از بین برده، دولت را با بیماری، تاریکی و ویرانی رها کرده است. این بازی یکی از گزینه‌های جذاب در میان بازی های اندروید با پشتیبانی از دسته است. فقط یک قهرمان واقعی تصمیم می‌گیرد این بازی را دانلود کند و پادشاهی در هم شکسته را نجات دهد و تمام افراد جهان را با هم متحد کند.

چرا این بازی ارزش دانلود دارد؟

پیش از انجام کارهای قهرمانانه، باید شخصیت اصلی را انتخاب کنید. می‌توانید جنسیت خود را تغییر دهید و به طور همزمان دسته‌بندی اسلحه‌ها را مشخص کنید: کمان فولادی، خنجرها، شمشیرها و نیزه‌ها در این بازی در دسترس هستند و با مولفه‌های جادویی ترکیب شدند.

گیم‌پلی بازی، آن را به یکی از بهترین بازی های اندروید با پشتیبانی از دسته تبدیل کرده است و نسبت به بازی‌های قبلی این مجموعه بهبود قابل توجهی داشته است، گرافیک بازی جزئیات فراوانی دارد، سیستم مبارزات واقع‌گرایانه است و با شخصیت هر کاراکتر متناسب است و ترکیب فوق‌العاده‌ای ایجاد کرده است.

بازی های اندروید با پشتیبانی از دسته - ۸

BombSquad

بازی BombSquad یکی از بهترین بازی های اندروید با پشتیبانی از دسته است و یک بازی سرگرم‌کننده برای گوشی‌های هوشمند و تبلت‌هایی است که با سیستم‌عامل اندروید کار می‌کنند. این بازی تا حد زیادی ما را یاد بازی قدیمی و خوب Bomberman می‌اندازد.

چرا این بازی ارزش دانلود دارد؟

توسعه‌دهندگان این بازی تمام تلاش خود را کرده‌اند تا جای ممکن ویژگی‌های جذاب به این بازی اضافه کنند. نقشه‌های جذاب و متنوع در این بازی وجود دارد که هر کدام قوانین خودشان را دارند. در این بازی باید پرچم را از حریف خود بگیرید و با کشتن تیم رقیب امتیاز کسب کنید یا با موج مقاومت همراه شوید و در برابر حریفان دوام بیاورید.

مجموعه بزرگی از اسلحه‌ها و شیوه‌های مبارزه وجود دارند که باید با استفاده از آن‌ها با دشمنان مبارزه کنید. این بازی یک بازی دوست‌داشتنی و در عین حال خطرناک است که در فهرست بازی های اندروید با پشتیبانی از دسته قرار گرفته است.

بازی های اندروید با پشتیبانی از دسته - ۹

Dead Effect 2

بازی جنایی و علمی تخیلی Dead Effect 2 کاراکتر اصلی بازی را در یک ایستگاه فضایی گمشده در اعماق کهکشان قرار می‌دهد، جایی که با توجه به گفته‌های فرمانده از سیاره زمین، هیچ سیگنال و گزارشی از این ایستگاه در دسترس نیست. این بازی یکی از بازی های اندروید با پشتیبانی از دسته است که در آن شخصیت اصلی نترس داستان ما به این ایستگاه فضایی می‌رسد و بلافاصله گزارشی به زمین مخابره می‌کند.

ایستگاه از بین رفته و اجساد همه جا دیده می‌شوند. اما دلیل این اتفاق و چیزی که در آینده قرار است اتفاق بیفتد هنوز مشخص نیست.

چرا این بازی ارزش دانلود دارد؟

فضای جنایی و ترسناک Dead Effect 2 برای اندروید باز هم به نامردگان اختصاص داده شده و فقط فضا و تجهیزات نظامی تغییر کرده است. در این بازی که یکی از بازی های اندروید با پشتیبانی از دسته است، به جای خیابان‌های باریک یک شهر کوچک پر از نامردگان، در یک ایستگاه فضایی بزرگ اتفاق میفتد و تپانچه‌ها با بلسترها و نیزه‌ها با تفنگ‌های لیزری جایگزین شدند. در این بازی هم باید با نامردگان بجنگید، هم با نیروهای Alpha که مزدورانی ناشناخته هستند و به نظر می‌رسد بعضی حقایق را مخفی می‌کنند.

بازی های اندروید با پشتیبانی از دسته - ۱۰

Streets of Rage Classic

بازی Streets of Rage Classic یک بازی مبارزه‌ای عالی برای اندروید است که سازنده آن کمپانی مشهور SEGA است و یکی از بهترین بازی های اندروید با پشتیبانی از دسته هم هست. در این بازی، باید کاراکتر مناسبی برای خودتان انتخاب کنید و یک سفر خطرناک در خیابان‌های شهر را آغاز کنید.

چرا این بازی ارزش دانلود دارد؟

در این بازی سه شخصیت اصلی وجود دارد که می‌توانید از میان آن‌ها انتخاب کنید و هر کدام قابلیت‌ها و توانایی‌های مخصوص به خود را دارند. هر کاراکتر در بازی، حقه‌ها و مبارزات منحصربه‌فردی دارد. گانگسترها تا دندان مسلح هستند، مافیا و سردسته گروه‌های خلاف‌کار با شما مبارزه خواهند کرد.

امیدواریم از بازی های اندروید با پشتیبانی از دسته خوشتان آمده باشد. نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید