«بن ایروینگ» تهیه کننده ارشد Anthem استویدیوی BioWare را ترک کرد.  تهیه کننده ارشد Anthem این خبر را در توییر و در چند توییت مختلف اعلام کرد. در این توییت‌ها مشخص شد که ایروینگ در یک استودیوی دیگر فعالیت خواهد کرد.

تهیه کننده ارشد Anthem در توییتر گفت:

هشت سال شگفت‌انگیز را در BioWare پشت سر گذاشتم و اکنون تصمیم گرفتم که این استودیو را ترک کنم و به یک شرکت بازی‌سازی دیگر بروم. از زمانی که من Baldurs Gate را بازی کرده‌ بودم دوست داشتم در BioWare کار کنم. من همیشه از این استودیو و افرادی که شانس همکاری را به من دادند متشکرم. به نظرم Anthem آینده درخشانی خواهد داشت. تیم بزرگی روی آن کار می‌کنند و من هم به بازی کردن این عنوان ادامه خواهم داد و پیشرفت‌های آن را مشاهده خواهم کرد.

تهیه کننده ارشد Anthem این استودیوی را ترک کرد

تهیه کننده ارشد Anthem استودیوی BioWare را به مکانی جادویی تشبیه کرد و گفت که این بازی آینده روشنی دارد. بازی Anthem در بهمن‌ماه راهی بازار شد و با استقبال چندانی مواجه شد. او هنوز اعلام نکرده که بعد از BioWare به چه استودیویی پیوسته است. شرکت الکترونیک آرتز هم درباره این موضوع واکنشی از خود نشان نداده است.

منبعVG247
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید