شرکت اپل رسما اپل واچ 5 را معرفی کرد. اپل واچ 5 از نظر ظاهر به اپل واچ 4 شبیه است و حتی در همان ابعاد هم ساخته شده است. بزرگ‌ترین ویژگی و تغییر اپل واچ 5 در مقایسه با مدل قبلی «صفحه‌نمایش همیشه روشن» است. با این ویژگی می‌توانید بدون حرکت دادن مچ دست، زمان را در هر لحظه ببینید. این ویژگی از سال ۲۰۱۵ که اولین ساعت هوشمند اپل معرفی شده بود، از طرف مردم در خواست می‌شد.

شرکت اپل به این موضوع اشاره کرده که اپل واچ 5 با امکان صفحه‌نمایش همیشه روشن هم می‌تواند تا ۱۸ ساعت باتری داشته باشد. اپل از تکنولوژی جدید برای صفحه‌نمایش این ساعت استفاده کرده تا باتری کمتری مصرف کند. صفحه‌نمایش تا زمانی که مچ دست کاربر حرکت نکرده باشد، بیش از یک اندازه خاص روشن نمی‌شود. این موضوع باعث می‌شود که باتری کمتر مصرف شود.

اپل واچ 5 معرفی شد

اپل واچ 5 در دو مدل جدید نسبت به مدل قبلی راهی بازار می‌شود. مدل اول با آلومینیوم بازیافتی ساخته شده و مدل دوم تیتانیمی است. این محصول در مدل‌های استیل ضدزنگ و سرامیکی هم راهی بازار می‌شود. از دیگر ویژگی‌های این ساعت هوشمند می‌توان به قطب نمای داخلی و تماس خودکار با مراکز اورژانس در شرایط بحرانی اشاره کرد. البته این ویژگی در برخی کشورها کاربرد دارد.

بر اساس اطلاعات منتشر شده اپل واچ 5 به همراه GPS باقیمت ۳۹۹ دلار راهی بازار می‌شود و مدل 4G آن هم با قیمت ۴۹۹ دلار راهی بازار خواهد شد. پیش‌فروش این ساعت از هم اکنون شروع شده و در تاریخ ۲۹ شهریور ماه هم راهی بازار می‌شود.

به مناسب معرفی اپل واچ 5، شرکت اول قیمت اپل واچ 3 را هم به ۱۹۹ دلار کاهش داد.

منبعTheVerge
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید