امروز اطلاعات جالبی درباره تعداد بازیهای اپل ارکید منتشر شد. به نظر می‌رسد که تعداد بازی‌‌هایی که روی سرویس حق اشتراکی اپل ارکید قرار گرفته‌اند از مرز ۱۰۰ عنوان عبور کرده‌ است. در حال حاضر تعداد بازیهای اپل ارکید از ۱۰۰ بازی بیشتر است و این موضوع قطعا برای مخاطب‌ها هم جذاب خواهد بود.

تعداد بازیهای اپل ارکید

شرکت اپل به تازگی ۶ بازی جدید را به این سرویس اضافه کرد تا تعداد بازیهای اپل ارکید به رکورد جدیدی برسند. این ۶ بازی شامل Sociable Soccer، UFO on Tape: First Contact، Takeshi and Hiroshi، guildlings، Discolored و Marble It Up: Mayhem می‌شوند. با این حال بازی UFO on Tape: First Contact عنوان جذاب‌تری به نظر می‌رسد. این بازی در سبک واقعیت افزوده ساخته شده و دنباله‌ای برای بازی UFO On Tape به حساب می‌آید که در سال ۲۰۱۰ برای آیفون عرضه شده بود.

اگر آیفون یا آیپد یا اپل تی وی دارید می‌توانید از سرویس اپل ارکید استفاده کنید. استفاده از این سرویس ماهانه ۴٫۹۹ دلار هزینه خواهد داشت. تعداد بازی‌های این سرویس هم که هر روز بیشتر می‌شود و بازی‌های بیشتری را می‌توانید با هزینه‌ای بسیار کم تجربه کنید.

منبعGSM Arena
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید