در صورتی که شما گوشی اندروید در اختیار دارید و می‌خواهید همانند دوستانتان که گوشی آیفون دارند، یک ایموجی از چهره خود ایجاد کنید، باید بدانید که کار سختی نبوده و به راحتی امکان‌پذیر است؛ توجه داشته باشید که اصطلاحا به این ایموجی‌ها، مموجی (Memoji) گفته می‌شود. ما در این مقاله قصد داریم روش ها و برنامه های مختلفی که می‌توانند باعث ایجاد مموجی در اندروید شوند را به شما نشان دهیم.

مموجی (Memoji) چیست؟

همانطور که اشاره شد، مموجی نام یکی از قابلیت‌های آیفون بوده که به کاربران اجازه می‌دهد یک ایموجی اختصاصی ایجاد نمایند. شما می‌توانید آن‌ها را با انتخاب مدل مو، چشم، شکل سر و صورت و سایر ویژگی‌هایی که در دسترس دارید، ایجاد نمایید.

هنگامی که مموجی های جدید را ایجاد نمایید، به راحتی می‌توانید آن‌ها را در iMessage برای سرگرمی دوستان و خانواده خودتان، اشتراک‌گذاری نمایید. بد نیست بدانید مموجی از دوربین True Depth آیفون برای تبدیل چهره به انیمیشن و همچنین مطابقت حرکات دهان و بیان کاربران استفاده خواهد کرد.

شاید نتوان مموجی‌های دقیق و مشابه گوشی های آیفون را در سیستم عامل اندروید ایجاد کرد، اما قطعا می‌توانید تا حد زیادی شباهت را برقرار کنید.

۱. Gboard Emoji Minis

Gboard که با نام Google Keyboard هم شناخته می‌شود، دارای یک ویژگی خاص تحت عنوان Emoji Minis است. شما می‌توانید چهره خود را با استفاده از این برنامه اسکن کرده و تعداد زیادی از استیکرها را در سبک‌های مختلف، مشاهده کنید. توجه داشته باشید که برای استفاده از Gboard، باید آن را به عنوان صفحه کلید گوشی خود انتخاب نمایید. لازم به ذکر است که صفحه کلید Gboard دارای ویژگی‌های بسیار جالبی است.

شما باید پس از نصب برنامه Gboard، صفحه کلید را در بخش پیامک باز کنید و روی نماد استیکر ضربه بزنید، سپس باید نماد (+) را انتخاب کنید. در ادامه به خوبی شاهد راهنمایی برنامه برای گرفتن تصاویر سلفی خواهید بود. در صورتی که استیکرها نتوانند توجه شما را به خود جلب کنند، امکان شخصی سازی آن‌ها وجود دارد.

در نهایت باید روی گزینه Done ضربه بزنید تا ایموجی‌های خود را دریافت کنید؛ آن‌ها در قسمت برچسب صفحه کلید ظاهر خواهند شد. همچنین می‌توانید وارد بخش Minis شوید تا گزینه‌های موردنظرتان را سفارشی سازی کنید.

دانلود: Gboard

۲. Samsung AR Emoji

بر اساس اطلاعات موجود، AR Emoji سامسونگ در گلکسی اس 9، نوت 9 و نوت 10 و به صورت محدود در گلکسی اس 8 در دسترس قرار دارند. شما باید برنامه Camera را راه‌اندازی کرده و دوربین سلفی را انتخاب کنید. در ادامه باید روی AR Emoji موجود در بالای حالت دوربین ضربه بزنید، سپس گزینه آبی رنگ Create My Emoji را انتخاب کرده و از خودتان یک سلفی تهیه کنید. لازم به ذکر است که امکان تعیین جنسیت خودتان و پس از آن، انتخاب لباس‌ها و سایر موارد هم برای شخصی سازی ایموجی‌ها وجود دارد؛ در ادامه باید روی گزینه Ok ضربه بزنید.

هنگامی که از دوربین سلفی استفاده می‌کنید، قابلیت AR Emoji به عنوان یک گزینه در قسمت پایین صفحه و در کنار سایر فیلترها نمایش داده خواهد شد. شما می‌توانید از استیکر و فایل‌های گیف به همراه ایموجی‌های جدید به عنوان سرگرمی استفاده کنید و برای دوستانتان ارسال نمایید. بد نیست بدانید کلیه فایل‌ها را می‌توانید از طریق صفحه کلید پیش فرض در برنامه‌های پیام رسان مختلف ارسال کنید.

۳. Face Cam

برنامه Face Cam برای ایجاد ایموجی اقدام به اسکن صورت شما نخواهد کرد، اما در عوض می‌توانید از دسته‌بندی‌های مختلف آن برای ایجاد ایموجی استفاده کنید که شامل رنگ پوست، حالت چشم و سایر موارد می‌شود.

پس از آن که ایموجی را ایجاد کردید، برنامه همانند یک دوربین عمل خواهد کرد، اما به جای دیدن چهره واقعی، یک نوع ایموجی همانند سایر ایموجی‌های پیش‌فرض را دریافت خواهید کرد؛ این ایموجی‌ها با حرکت صورت شما همانند حرکت ابرو، چشم و دهان واکنش نشان خواهد داد و آن‌ها را به خوبی تشخیص و تکرار خواهد کرد.

بر اساس اطلاعات موجود، این برنامه به شما اجازه می‌دهد تصاویر موجود در گالری خود را انتخاب کرده و ظاهر ایموجی را روی آن‌ها اعمال کنید. نسخه رایگان برنامه Face Cam محدود به سفارشی سازی بوده و یک واترمارک کوچک را روی تصاویر قرار خواهد داد، اما این کار بزرگی به حساب نمی‌آید. شما می‌توانید تصاویر را در گوشی ذخیره کرده یا مستقیما به سایر برنامه‌ها ارسال کنید.

لینک دانلود: Face Cam

۴. MojiPop

یکی از برنامه‌هایی که می‌تواند ظاهر شما را به انیمیشن تبدیل کند و در نهایت آن را به عنوان استیکر نمایش دهد، برنامه MojiPop است. استیکرهای زیادی مبتنی بر موضوعاتی همانند دوستان، مسافرت، عشق و سایر موارد وجود دارند که می‌توانند جذاب به نظر برسند. بد نیست بدانید برخی قابلیت‌ها نیازمند پرداخت وجه هستند، اما امکانات رایگان می‌توانند بیش از اندازه کافی باشند. توجه داشته باشید که امکان ارسال ایموجی‌ها برای دوستانتان وجود دارد.

لازم به ذکر است که برنامه MojiPop دارای صفحه کلید مخصوص بوده و می‌تواند امکان استفاده از استیکرها را برای شما راحت کند، اما ارزش استفاده کردن را ندارد. شما می‌توانید ایموجی ها را مستقیما از برنامه اشتراک‌گذاری کنید و در برنامه‌هایی همانند واتساپ یا فیسبوک مورد استفاده قرار دهید.

دانلود: MojiPop

۵. Bitmoji

این احتمال وجود دارد که در صورت استفاده از اسنپ چت با برنامه Bitmoji هم آشنا باشید، زیرا همان شرکت بوده که صاحب دو برنامه است؛ این برنامه به شما اجازه می‌دهد یک نماد انیمیشن از سراسر بدن را ایجاد کنید.

شما می‌توانید صورت خود را اسکن کنید تا برنامه Bitmoji به صورت خودکار شباهت‌ها را ایجاد کند. همچنین شما باید سعی کنید شخصیت خود از ابتدا و به هر صورتی که می‌خواهید، بسازید. بر اساس اطلاعات موجود، امکان انتخاب لباس و سایر موارد هم در اختیار شما قرار دارد.

دانلود: Bitmoji

۶. EMOJI Face Recorder

این برنامه دارای قابلیت‌هایی بوده که شباهت زیادی به انیموجی آیفون دارد و به شما اجازه نمی‌دهد که چهره خود را به یک ایموجی همانند مموجی تبدیل کنید، اما آن را به عنوان یک جایگزین قرار داده‌ایم.

اینطور که پیداست، این برنامه به شما اجازه می‌دهد انواع مختلفی از موجودات سرگرم‌کننده و ایموجی‌ها همانند عینک آفتابی و اسب شاخدار را انتخاب کنید تا در ادامه تمام حرکات شما را تقلید کنند.

شما می‌توانید رنگ تصویر پس زمینه را هم تغییر دهید. به عنوان مثال می‌توانید چهره هشت پا خود را در فضا شناور سازید.

دانلود: EMOJI Face Recorder

امیدوارم توانسته باشید یک روش برای ایجاد ایموجی از خودتان ایجاد کنید. هم اکنون شما می‌توانید آن را برای تمام مخاطبین خودتان ارسال کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید